Настільна версія
мова | язык

Седокова: Своє серце віддам лише найкращому

21 Червня, 11:40

Поділитися:

Співачка Ганна Седовока, яка зробила цілу піар-акцію зі свого розлучення з Максимом Чернявським, не часто згадує про двох своїх доньок – Аліну і Моніку.

Але зараз, коли вона дещо відійшла від стосунків з чоловіками, Аня розповіла, як проводить час зі своїми дівчатами.

Крім того, у програмі "Підйом" Седокова зізналася, якому чоловіку віддасть своє тепер вже вільне серце.

Ганна розповіла, що період розлучення з другим чоловіком не вважає складним, і всі переживання з цього приводу вже в минулому.

"У мене чудові друзі і аншлаги на всіх концертах. А ще з'явилася шалена жага до всього нового. Чесно кажучи, я абсолютно щаслива в статусі вільної людини", - наголосила співачка.

Також Аня зізналася, якому чоловіку готова віддати серце.

"Своє серце віддам лише найкращому чоловікові, який буде яскравим, турботливим і розумним. Мені подобаються хлопці, з якими є про що поговорити. А вік не має значення", - сказала Седокова.

Як відомо, у співачки підростають дві дочки: восьмирічна Аліна від першого шлюбу з футболістом Валентином Белькевичем і дворічна Моніка від екс-чоловіка.

Зараз дівчатка проводять канікули у бабусі в Маямі. У цей час Аня багато уваги приділяє своїй роботі, тому з доньками бачиться не так часто, як хотіла б.

"З Аліною ми постійно на зв'язку, листуємося по мессенджеру WhatsApp. Намагаюся літати до доньок за першої ж можливості. Тиждень проводжу тут, а тиждень там. Діти чудово розуміють, що я працюю. Ми сумуємо одна за одною, але для них головне - щаслива мама", - зазначила артистка.
Ганна, як і Лобода з Лорак, показує дітей лише зі спини

Аня також розповіла, що коли вся сім'я в зборі, весь їхній час розписаний. Вони гуляють, їздять до океану, ходять в кіно. Старша дочка Анни активно займається спортом.

"Звичайно, Аліна, як будь-яка дівчинка-підліток, хоче відпочивати, тусуватися з друзями і купатися в басейні. Але при цьому вона встигає професійно грати в теніс, займатися гімнастикою і брати уроки гри на піаніно. А молодша тільки й робить, що любить сестру, наших собак і мене", - поділилася Седокова.
Помилковий заголовок — Ctljrjdf^ Cdj' cthwt dsllfv kbit yfqrhfojve

21 Червня, 11:40

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день контрацепції

Європейський день мов

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Ілля, Корнилій (Корній), Леонтій, Лук'ян, Петро, Юліан