Настільна версія
мова | язык

Ознайомлюємось з симптомами інтернет-залежності

22 Червня, 08:17

Поділитися:

В зв'язку з глобалізацією і комп'ютеризацією суспільства останнім часом люди все частіше проводять час біля моніторів, зокрема в інтернеті. У багатьох випадках таке проведення часу перетворюється на манію і призводить до формування стійкої залежності, особливо в молодому віці, коли психіка не сформована. Дослідники з Університету штату Кентуккі, США, вважають, що десь між 0,3 і 38% населення пристрастилися до інтернету.

У зв'язку з цим був складений список симптомів, на які варто звернути увагу тим, хто підозрює залежність від мережі інтернет. Зміни настрою, підвищений інтерес до інтернету і цифровим медіа технологіям, нездатність контролювати кількість часу за комп'ютером або в мережі, потреба у збільшенні кількості часу або новій грі, щоб досягти хорошого настрою, погіршення соціального життя, зниження продуктивності та якості роботи.

Варто відзначити, що у Європі та Азії вже розроблені методи "сцілення" такої залежності, які спрямовані на навчання людей користуватися інтернетом в обмеженій кількості, без кардинальних мір, таких як повне обмеження доступу до мережі.
Помилковий заголовок — Jpyfqjvk.'vjcm p cbvgnjvfvb synthytn-pfkt;yjcns

22 Червня, 08:17

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Івана Купала

Сьогодні іменини святкують:

Антон, Іван, Яків