Настільна версія
мова | язык

Новий стандарт Wi-Fi пришвидшить наше життя

22 Червня, 14:53

Поділитися:

Вже схвалено стандарт Wi-Fi 802.11ac - найшвидшу версію бездротового підключення. Стандарт, який вже почав з'являтися в таких пристроях, як Apple MacBook Air, і, як очікується, незабаром з'явиться на iPhone 5, тепер повністю стандартизований.

Це означає, що варто чекати появи ще більш швидких пристроїв. Стандарт Wi-Fi 802.11ac замінить 802.11n і буде у три рази краще, швидше охоплювати Wi-Fi-мережі, а також дозволить отримувати більш точні дані. Цей формат для пристроїв з роздільною здатністю UltraHD в майбутньому буде більш і більш популярним.

Крім того, новий стандарт дозволяє кільком пристроям бути підключеними до Wi-Fi мережі без втрати продуктивності. Користувачам не потрібно буде турбуватися про оновлення пристроїв у своєму домашньому господарстві, так як більшість пристроїв з Wi-Fi зараз вже обладнані для роботи зі старшими бездротовими стандартами, в той час як Wi-Fi маршрутизатори можуть "спілкуватися" з більш старими пристроями.
Помилковий заголовок — Yjdbq cnfylfhn Цш-Аш ghbidblibnm yfit ;bnnz

22 Червня, 14:53

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків