Настільна версія
мова | язык

OT VINTA вдруге рвуть литовську кантрі сцену

22 Серпня, 08:36

Поділитися:

OT VINTA вдруге рвуть литовську кантрі сцену. У далекому 2006 році під час європейських гастролей вони зовсім випадково потрапили на «Visagino Country». А тепер украбіли мають честь представляти Україну на ювілейному 20-ому фестивалі, на який було відібрано найкращих учасників за весь час його існування.

Чітка організація «Visagino Country» дала можливість наповну насолодитись виступами кантрі-бендів, взяти участь у спільних джем-сейшенах та просто поспілкуватись у неформальній атмосфері. Це і дало змогу отвінтістам набути досвіду у колег з інших країн світу: майстерності гри на гармоніці у шотландців, гри на банджо у американців , на укулеле у французів, гри на перкусії у балтійських музикантів. Все це вони використають у записі нового альбому «Пілотка», який готується до випуску восени 2013 року. Робота над «Пілоткою» не припиняється незважаючи на щільний гастрольний графік.
Помилковий заголовок — ЩЕ МШТЕФ dlheut hdenm kbnjdcmre rfynhs cwtye

22 Серпня, 08:36

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків