Настільна версія
мова | язык

АнтитілА закінчують запис нового альбому

22 Серпня, 12:25

Поділитися:

Поки у більшості українців триває відпускний період, АнтитілА з головою поринули у процес запису нового альбому.

Студійна робота вийшла на фінальну стадію, під час якої основна увага буде приділятися тонкощам аранжування. АнтитілА повністю задоволені роботою в студії, і мають надію, що всі їх творчі пошуки та задуми вдасться втілити в життя. Щодо назви альбому, то остаточної версії поки що немає, а серед декількох існуючих варіантів саме зараз активно обирається єдиний. Вже відомо, що на новій платівці буде близько 13 пісень. Серед них обов’язково знайдеться місце останнім синглам гурту «Їдем-їдем (Мова)» та «Як ангели». А також, врешті решт, можна буде почути вже добре знайомі та улюблені прихильниками Антитіл з живих виступів, безсумнівно, хітові пісні «Олена» та «Засинай мене».

Презентація альбому та нової концертної програми відбудеться 29 листопада 2013 року в київському Music Palace (вул. Шота Руставелі, 16-а).

А на кінець серпня АнтитілА запланували презентувати нове відео на пісню «Як ангели». Кліп знімався в кінці червня поблизу Севастополя на справжній яхті серед неймовірних природних красот. Зі слів учасників гурту та режисера Олексія Веренчика нове відео обіцяє бути дійсно вражаючим!
Помилковий заголовок — FynbnskF pfrsyxe.nm pfgbc yjdjuj fkm,jve

22 Серпня, 12:25

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День внутрішніх військ України

Сьогодні іменини святкують:

Никифор, Олександр, Терентій, Христина