Настільна версія
мова | язык

Потап з дружиною в Юрмалі зобразили сімейну ідилію

27 Серпня, 12:00

Поділитися:

Останнім часом навколо продюсера Олексія Потапенка, більше відомого як Потап, ходило багато чуток. Йому приписували роман з підопічною Настею Каменських та публікували фото начебто з їхнього спільного відпочинку.

Однак дружина Потапа Ірина Горова, здається, зовсім не переймається через чутки та продовжує демонструвати міцні стосунки з чоловіком.

Так, перебуваючи в Юрмалі на конкурсі "Нова хвиля-2013", подружжя взяло участь у сімейній фотосесії та розповіло "Viva!" про те, як зазвичай відпочиває.

Через роботу у шоу-бізнесі Потап сприймає курортне місто як місце роботи.

"З гастролями я об'їздив майже всю земну кулю, виступав і продовжую приїжджати з концертами на найкращі курорти світу. Звичайно, щоразу намагаєшся встигнути не тільки попрацювати, але ще й познайомитися з визначними пам'ятками кожного міста", - поділився Олексій.

Він також додав, що, кожного року приїжджаючи в Юрмалу на "Нову хвилю", ввечері неодмінно здійснює прогулянку набережною.

"А взагалі, я приголомшливо встигаю відпочити і набратися сил, просто перебуваючи вдома, у Києві, разом зі своїми близькими, катаючись на велосипеді і виїжджаючи на риболовлю", - зізнався продюсер.

"Якщо й проводжу відпустку за кордоном, то завжди в колі сім'ї, при цьому яким би розкішним і крутим не було місце відпочинку, я беру з собою маленький чемоданчик з найпростішими і необхідними речами", - зауважив Потап.

А от його дружина Ірина обожнює екстремальний відпочинок. Адреналін у її крові вирує від вейкбордингу, серфінгу та банджі-джампінгу.

"Я завжди із задоволенням відвідую всілякі курорти, коли вдається викроїти в робочому графіку трохи вільного часу. Дуже люблю європейські країни, цього року чотири дні провела в Ніцці, а от на Новий рік разом з родиною відпочивала два тижні в екзотичному місті Пунта-Кана в Домініканській Республіці", - поділилася Іра.
Іра позиціонує себе як впевнена та самодостатня жінка, яка тримає ситуацію під контролем

Горова, як і Потап, віддає перевагу активному відпочинку, тому бере багато комфортного одягу для прогулянок.

"Коли приїжджаю до Європи, обов'язково присвячую час шопінгу і зазвичай після кожної відпустки привожу багато красивих і оригінальних нарядів. А особливо приємно, коли музичні фестивалі проходять в таких гарних місцях, як Юрмала! Тут я завжди намагаюся знайти час для прогулянок по місту", - сказала Ірина.
Помилковий заголовок — Gjnfg p lhe;byj. d >hvfks pj,hfpbkb csvtqye slbks.

27 Серпня, 12:00

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День рушника

День видавця та поліграфіста та книгорозповсюджувача

Сьогодні іменини святкують:

Герман, Денис