Настільна версія
мова | язык

На концерті в Києві Перкалаба презентує новий альбом до свого 15-річчя

25 Вересня, 22:02

Поділитися:

На концерті в Києві Перкалаба презентує новий альбом до свого 15-річчя.

27 вересня в арт-клубі 44 Оркестр Радості і Щастя перкалаба презетує свій новий альбом «Джєрґа». До нього увійдуть кавер-версії найкращих хітов групи.

«Джєрґа» - по-гуцульськи - килим. Так Перкалаба обіграє назву альбому, виданого до п'ятнадцятиріччя колективу. Записати альбом cover (килим)-версій - сміливий крок навіть для такої групи, як Перкалаба, котра не звикла вестися на забаганки публіки. Вдвічі сміливим бачиться його вихід, враховуючи, що це вже другий альбом з подібною концепцією в дискографії івано-франківців. Однак, на відміну від попереднього відсторонено-електронного "Rok it Kuz'Mook" (він здивував, здається, не тільки слухачів, а й самих музикантів), «Джєрґа» - це свого роду «The Best» з уже перевірених часом хітів різних років, але аранжованих, зіграних і заспіваних абсолютно по-новому, при цьому по-перкалабськи впізнаваних - з нестримною енергією, ліризмом, теплом і, звичайно, іронією…

Новий альбом - це справжній подарунок, як для відданих шанувальників, так і для тих, хто тільки відкриває для себе творчість Перкалаби - однієї з найбільш цікавих і помітних груп на сьогоднішній українській сцені.

Михайло Расташанський (Москва)

Гідна українська відповідь сплеску популярності на Горана Бреґовіча, Бобана Марковіча і Non Smoking Orchestra Еміра Кустуріци, Перкалаба почала свою діяльність у 1998 році. З того часу гурт став відомим і бажаним не лише в Україні, а й в Німеччні, Польщі, Австрії, Швейцарії та Нідерландах.

Етно-рок фестивалі усього світу знають і чекають на Перкалабу знову, знову і знову. Подібно до Євгена Гудзя, до речі, одного з поціновувачів творчості Перкалаби, що пропагує джипсі-панк, гурт вигадав свій власний стиль – gutzul roots.

Кожен з чотирьох альбомів Перкалаби (Горрри! (2005), Quazzargh vs Perkalaba (2006), Говорить Івано-Франківськ (2007) !Чидро (2009),та останній Дідо (2011) – інакший, ранішні треки гурту тяжіють до реґґі, трансформуючись з часом в бік народної гуцульської музики і чаклунства. Але кожен окремий хіт обов’язково містить у собі три складові, властиві в такому поєднанні лише Перкалабі: музичну якість та есклюзивність, силу підриву до дії та танцю, непорівнювану ні з чим, і наповненість поєднання звуків і тексту в окремий трансовий, надреальний меседж, обов’язковий стимул емоцій справжнього, неймовірного життя.

Сайт групи, де є все інше, що вам потрібно для щастя: http://www.perkalaba.com/
Помилковий заголовок — Yf rjywthns d Rb'ds Gthrfkf,f ghtptyne' yjdbq fkm,jv lj cdjuj 15-hsxxz

25 Вересня, 22:02

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день донора крові

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Денис, Устин, Харитон