Настільна версія
мова | язык

OneRepublic створили настрій Good Life в Києві

19 Квітня, 12:36

Поділитися:

Чуттєва музика, неперевершений вокал Раяна Тедера, ніжні мелодії віолончелі та суміш гітари й клавіш – ні, ця музика не вибухає в залі, не рве на шматки меломанів, натомість вона заходить глибоко в душу, змушує радіти кожній секунді концерту, насолоджуватись та просто відпочивати. OneRepublic варто побачити вживу: насолоджуючись їхньою музикою і справді віриш, що це і є «Good Life».

Світ дізнався про колектив OneRepublic завдяки їхньому хіту «Apologize», а для України вони були ще однією мрією, яка стала реальністю. Ще не до кінця повіривши у приїзд колективу, їхні фани побігли купувати квитки. Дочекавшись 13 квітня, вони колонами вишикувались під стінами «Crystal Hall».

Зайшовши в середу, здавши речі до гардеробу, частково зупиняючись біля столика з мерчем колективу, попрямували прямісінько під сцену – всім хотілось бути якомога ближчими до колективу (проте сцену та публіку відділяло загородження та приблизно метр відстані). Не дивно, що концерт не почався як було заплановано о  21:00, адже в цей час колектив в сусідній залі ще відповідав на запитання журналістів та давав ексклюзивні інтерв’ю.

А в ці хвилини зал розважав діджей, який інколи зникав і замість музики лунала реклама спонсорів. Можливо саме наявність спонсора і дала можливість привезти гурт. Поміж молоді можна було побачити ще зовсім дітей, десь 12-річних. Один хлопчик дивлячись на фото колективу у себе в руці та техніка на сцені намагався вгадати, хто ж це з учасників.

О 22:04 колектив вийшов на сцену. Почали з традиційної для цього туру пісні «Everybody Loves Me». Прокинувшись від сну очікувань, присутні почали підспівувати, рухатись та в першу чергу насолоджуватись чудовою музикою. Перші чотири пісні колектив виконав не відхиляючим від сет-листа турне.

Відома «Stop And Stair» з дебютної платівки колективу «Dreaming Out Loud» переходить у «Good Life» та «Secrets».

На сцені: Раян Тедер (вокал, гітара, фортепіано), Зак Філкінс (гітара, бек-вокал), Едді Фішер (барабани, перкусія), Брент Катцл (бас-гітара, віолончель, вокал, клавішні) та Дрю Браун (гітара). На сцені музиканти постійно зміннювали інструменти, на місці сидів лише барабанщик.

Між піснями Раян дякував присутнім словом «Спасибо», ще на прес-конфернеції перед концертом він зізнався, що не знає жодного українського слова.

А от про українок вже чув: «Де б ми не були у світі, всі кажуть, що українки найгарніші» – каже Тедер, дивлячись на Брента, який відповідає йому киваючи головою в такт мелодії. Тедер до залу: «Думаю, вся справа у воді».

Музиканти неодноразово перебігали з одного краю сцени до іншого, беручи до рук різні інструменти. Так на виконання колискової «Lullaby» віолончеліст Брент взяв до рук гітару.

«Наступна пісня найкраща, яку ми записали для альбому. Це для всіх» – сказав фронтмен і почав рукою показувати на присутніх у залі, промовляючи: «для тебе». Мова йшла про композицію «Marchin on».

Вдячні фани дарують Тедеру букет червоних троянд. Він дякує: «Вони прекрасні». Раян кличе Брента, той обертається і Раян стає на коліна, щоб вручити букет. Таку ситуацію публіка сприймає з захопленням.

Романтичний настрій вокаліста Раяна Тедера не зникає, адже він вже налаштувався на ліричну пісню.

Раян розповідає: «У OneRepublic нас не багато пісень про кохання. Але ця про кохання. Це не така пісня як "Apologize".  Ця пісня про кохання. Я хочу присвятити її людям в цьому залі сьогодні. Якщо ви прийшли сюди з кимось іншим цього вечора, то це для вас». Тедер побажав тим, хто прийшов один, зустріти когось цього вечора і щоб вони пішли з концерту разом. Під час його слів колектив вже почав грати перші ноти композиції, Тедер дивлячись в очі кожного в залі додає: «Всі виглядають краще в темряві. Це пісня «All This Time». При вимкненому світлі колектив виконує цю композицію. Присутні, налаштовані словами фронтмена на романтику, повільно рухаються в такт музиці.

Щоб вже зовсім звести фанів з розуму без жодних слів колектив грає «Apologize». Зал нестримно радіє, співає, рухається та відчуває себе найщасливішим у світі. Дехто почув цю композицію ще у 2006-му, зараз же мав можливість відчути всі звуки, акорди та кожен подих пісні вживу. Це було неперевершено. Тедер звертався до публіки «you say», фани відповідали «it's too late». Вокаліст дякує присутнім.

"Ми думаємо ви маєте "All The Right Moves" – каже Раян на початку наступної композиції. Він бере фотоапарат з залу і знімає ним учасників колективу по-черзі і себе в тому числі, потім віддає його назад – неочікуваний подарунок для когось з фанів. OneRepublicТеддер максимально нахиляється до своїх прихильників, направляє в зал мікрофон і чує співи радісних фанів. Проте композиція «All The Right Moves» майже закінчується, лунають останні звуки віолончелі та клавіш. Музиканти йдуть зі сцени.

В залі – нестримний тупіт та крики – ніхто не хоче відпускати гурт.

Колектив повертається, щоб ще трохи порадувати присутніх своєю музикою. Брент Катцл бере до рук бас-гітару, починається «Stand By Me/Seven nation army/Sexy Beck», 3 пісні в одній, хоча основна увага приділена все ж "Seven nation army" The White Stripes. З "Stand By Me" Бена Е. Кінга починають, а "Sexy Beck" Джастіна Тімберлекйка доповнюють.

«Ми хочемо подякувати Києву за цю ніч. Ви дуже гарні люди» – звертається Тедер до публіки. «Ще одна пісня для вас. Все гаразд, це ще одна пісня». Саме "Waking Up" стає останньою, завершальною композицією цього концерту. Лише дванадцятою. Деякі присутні вже під час неї починають покидати залу, щоб встигнути першими забрати речі з гардеробу. Проте справжні фани хочуть почути ці останні ноти свого улюбленого гурту, щоб на довго запам’ятати їхнє звучання. Їх не хвилює, ані велетенські черги до гардеробу, ані те, що вже дуже скоро закривається метро. Ні, немає інших думок в голові, коли на сцені грає гурт «OneRepublic».
Помилковий заголовок — ЩтуКузгидшс cndjhbkb yfcnhsq Пщщв Дшау d Rb'ds

19 Квітня, 12:36

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День внутрішніх військ України

Сьогодні іменини святкують:

Никифор, Олександр, Терентій, Христина