Настільна версія
мова | язык

ФІОЛЕТ презентує перший сингл із нового альбому

17 Жовтня, 15:59

Поділитися:

«Обличчя» - так називається перша «фіолетова» ластівка з нового альбому лучан, вихід якого запланований на 2014 рік. Робота над матеріалом до нього тривала протягом 2013-року, а вже на початку вересня «ФІОЛЕТ» засів на столичній студії «ЗвукоЦех» де і записується нова платівка.

Що цікаво, над зведенням нового треку працював гітарист «ФІОЛЕТу» Микола Тимощук, який до цього мав досвід подібної роботи з власним сольним проектом (!KissMeGoodBye), сольним проектом Колоса та спільною піснею «фіолетових» з білоруської співачкою Поліною Республікою («Вітер з півночі»).

«В новому синглі ми хотіли зробити музику легкою, а звук прозорим, повітряним та живим. Думаю Ви відчуєте кожен удар по тарілках, кожен дотик струн та легке дихання у вокалі. Я хотів би подякувати студії «ЗвукоЦех» за якісне накопичення та гарну атмосферу в процесі запису.

Сингл наповнений гітарами, які прекрасно доповнив «rhodes» та орган. Зведення «Обличчя» забрало в мене не одну безсонну ніч, та я задоволений кінцевим результатом. В новому альбомі очікуйте багато нових звуків та експериментів, до яких ми раніше не вдавалися»,
- поділився своїми враженнями гітарист лучан.

Над кінцевим звучанням треку працювали фахівці із «ЗвукоЦеху».

До речі, «Обличчя» стали першим досвідом роботи лучан з новим клавішником – відомим українським молодим піаністом Єгором Грушиним, який змінив після чотирирічної роботи в гурті Петра Свіста.

«Я дуже радий стати частиною «ФІОЛЕТу». Цей гурт давно є одним з двох моїх улюблених українських гуртів і над пропозицією Колоса я довго не думав. Знаю, що мені є що дати Фіолету і є чому в них повчитись. Після того, як мене оголосили новим учасником гурту, я отримав десь понад сотню вітальних дзвінків, смс та повідомлень. Хотів би усім подякувати за таку підтримку. Це дуже цінне для мене», - прокоментував початок своєї роботи з гуртом Єгор.

Як зазначає лідер гурту Сергій «Колос» Мартинюк, «Обличчя» ознаменували собою перші серйозні концептуально-кадрові зміни в гурті: «Змінюються обличчя, підходи, музика зрештою… Змінюємося ми. А ще ламаються звички, стереотипи та хибні уявлення. Росте самооцінка, чого так не вистачало останні роки. З нею росте і осмислена самокритичність, яка дозволяє рухатися вперед. Щодо самої пісні, то «Обличчя» легке і ностальгічне нагадування про ті часи, коли світ в наших очах був не просто сукупністю точок на карті, між якими ми снуємо з дня в день, а цілим космосом, який нам належало відкривати… А ще «Обличчя» це любов, взаєморозуміння, дорослішання і мабуть мудрість. Одним словом, слухайте…», - розповів Колос.

Окрім основної версії пісні, музиканти презентували і електронне бачення композиції, авторство якої належить таємничому проекту «Alexandria».

«Я вже добрий рік життя марив тріп-хопом у якому б мали зазвучати деякі наші пісні… Нарешті це сталося. Є надія, що то далеко не останній досвід таких експериментів і що знаючий слухач належним чином оцінить роботу», - зазначає лідер «ФІОЛЕТу».

Невдовзі музиканти займуться і екранізацією свіжого синглу, а вже на кінець зими-початок весни наступного року обіцяють вихід нового альбому та всеукраїнський тур на його підтримку.

Помилковий заголовок — ASJKTN ghtptyne' gthibq cbyuk sp yjdjuj fkm,jve

17 Жовтня, 15:59

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Касіян, Костянтин, Михайло, Олена, Федір