Настільна версія
мова | язык

«Великий тур маленькими містами» від гурту «ТІК» продовжується!

29 Жовтня, 15:23

Поділитися:

«Великий тур маленькими містами»  від гурту «ТІК» майже сягнув своєї середини, отже можемо розповісти про перші результати. Ми об’їхали 20 міст, попереду ще 30.

Розпочинали тур у серпні, тому, як і годиться в цей час – проїхали туристичним Кримом. Відвідали Феодосію, Керч, Євпаторію, Севастополь, Алушту і звичайно ж Ялту. Далі рушили на Південь країни - побували в маленьких містечках Центру, Заходу та на півночі країни.

Гурт «ТІК» завітав не лише у маленькі міста, але й селища міського типу та села. Жителі цих містечок відверто зізнаються, що в останнє до них артисти приїздили у середині «дев’яностих» або ж на вибори.

Останньою зупинкою на цьому проміжному етапі туру стало село Градениці Одеської області, яке ми відвідали з концертом 25 жовтня.

Нагадаємо, на карту «Великого туру маленькими містами» в основному поставлені  ті міста, які зазвичай обділені увагою артистів – це не обласні центри, а маленькі міста обласного значення, районні центри. Усього в гастрольному графіку гурту заплановано 50 українських міст.

Лідер гурту «Тверезість і Культура» Віктор Бронюк так пояснює причину виникнення ідеї такого нестандартного для України туру:

«У нас в країні вважається, що всеукраїнський тур – це проїхати обласні центри і на цьому все. У «ТІКу» таких «повноцінних» турів було загалом вже п’ять. Але нас часто питають на концертах, у соціальних мережах - чому ми не їдемо у міста маленькі. Дійсно, в Україні є багато міст не обласних, але обласного значення, райцентрів. Кривий Ріг, Кам’янець-Подільський, Хмільник, Конотоп і сотні інших міст, де є хороші зали, але артисти в ці міста не їдуть, а якщо і бувають, то дуже рідко. Ми порадились з менеджментом гурту і вирішили, а чому б і ні. Як і в турі з Іриною Білик, партнером туру стала «Rozetka.ua», адже без підтримки такий тур здійснити дуже непросто. Спершу в лонг-лист туру увійшло 80 міст, але в підсумку ми сформували мапу туру з 50-ти».

Зараз гурт планує проїхати туром рідну Вінниччину. На черзі такі міста, як:
25 листопада – Немирів. Палац культури "Авангард" (вул. Шевченка, 16)
26 листопада – Жмеринка. Палац культури "Залізничників" (вул. Б. Хмельницького, 1)
27листопада – Гайсин. Будинок культури ( пл. Миру,1 )
28 листопада – Козятин.  Будинок культури (вул. Леніна, 25/12)
29 листопада – Хмільник. Будинок культури(площа Леніна).
Помилковий заголовок — «Dtkbrbq neh vfktymrbvb vscnfvb» dsl uehne «NSR» ghjljd;e'nmcz!

29 Жовтня, 15:23

Поділитися: