Настільна версія
мова | язык

Завершилася перша частина туру співака «Мій світ»

4 Листопада, 17:36

Поділитися:

Сольний концерт переможця шоу "Голос країни" Павла Табакова з аншлагом відбувся у Київському національному театрі оперети. Цей концерт став завершальним у першій частині всеукраїнського туру артиста "Мій світ" (тур проходить на підтримку однойменного альбому). Перед столицею нову концертну програму виконавця в переповнених залах почули у Рівному, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях, Вінниці... Організатор туру - компанія SUSY Production («С’юзі Продакшн»).

Двогодинне шоу в повному творчому складі цілком і повністю відповідало назві програми і занурила глядацький зал у світ, в якому живе Павло Табаков. Світ, повний романтики і кохання, драйву і справжньої музики. Музична творчість співака наповнена такою кількістю емоцій і їхніх відтінків, що публіка ледь встигала за зміною настроїв на сцені.

Два десятки різних і дуже особливих для самого артиста пісень представив на своєму концерті Табаков. Це було двадцять історій: веселих, сумних, повних надії і позитиву... Неперевершене володіння голосом і команда професійних музикантів зробили виступ справжнім музичним святом для присутніх. "Український Стінг", як Табакова назвали ще на проекті «Голос країни», виконав свої недавні хіти ("Дякую небесам" та "Запитай") і абсолютно нові авторські пісні: меломани, які відвідали концерти співака в рамках туру «Мій світ», стали їх першими слухачами.

Табаков співав на п'яти мовах, грав на трьох інструментах. До речі, інструменти Павла мають оригінальні прізвиська: гітара – «Мартуся» (від назви фірми Martin), піаніка – «Машка» (від Yamaha), а білий ексклюзивний рояль – просто «домашній». Ще однією «фішкою» нової програми артиста були подарунки прихильницям прямісінько під час концерту: одній із глядачок пощастило отримати з рук Павла справжній львівський шоколад, запашну каву і, звичайно ж, альбом «Мій світ».

Сюрпризом сольного концерту в Києві став дуетний виступ Табакова та Наталії Валевської: артисти, які давно дружать, заспівали хіт італійською мовою Vivo per lei.

Привітати артиста з успіхом у Києві прийшли Ангеліна Завальська, Соломія Вітвіцька, Ілларія, Віктор Павлік та ін. І імениті зірки, і вибаглива київська публіка аплодували Павлу Табакову стоячи і тричі (!) викликали голосистого виконавця «на біс».

17 грудня концертну програму Павла Табакова «Мій світ» почують у його рідному місті Львові. А згодом - і в інших містах України.
Помилковий заголовок — Pfdthibkfcz gthif xfcnbyf nehe cgsdfrf «Vsq cdsn»

4 Листопада, 17:36

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день авіації та космонавтики

День працівників ракетно-космічної галузі України

Сьогодні іменини святкують:

Іван, Софрон (Софроній)