Настільна версія
мова | язык

"ТІК" презентує кліп на пісню «ЛЮБИ ТИ УКРАЇНУ!»

16 Листопада, 21:30

Поділитися:

19 листопада в мережі з’явиться кліп гурту «ТІК» на новий сингл «Люби ти Україну!», презентований минулого тижня. Відео буде розміщено на платформі ELLO та на офіційному YouTube- каналі гурту. Режисером кліпу став вже знайомий по «Оленях» та інших відео «ТІК» Роман Веркулич. Усі сцени кліпу знімались посеред чистого поля під Бучею.

За словами Віктора Бронюка, фронтмена «ТІК», кліп буде істотно відрізнятися від інших робіт гурту та кліпів інших українських артистів. Весь кліп побудований на символах, знайомих кожному українцю.

«Ключовим персонажем, на якому зав’язаний весь сюжет кліпу є козак. Козак - втілення боротьби і свободи . Він пам'ятає наших предків , прадідів і дідів , бачив як вони боролися і виживали , як віддавали життя за те , що б сьогодні ми могли сміливо сказати , - я українець і бути незалежним. Він сильний, але його сила це, насамперед, наша віра і воля , яка на сьогоднішній день в силу наведених у кліпі моментів , з кожним днем згасає. У кліпі він починає йти по полю , що є символом нашого життя і бачить те , що по суті ми бачимо щодня , але просто перестали надавати цьому яке-небудь значення . Його очима ми починаємо дивитися на події збоку . Він не приймає чиєїсь сторони, не засуджує , не карає - він просто веде нас за собою», - розповідає про задум кліпу лідер «ТІКу».


Роман Веркулич, пояснюючи ідею відзнятого кліпу каже, що шлях актора буде ділитися на три основних реакції - легке нерозуміння; біль і розчарування; смирення. Але смиренність не від слабкості і не від того, що він це прийняв, а від усвідомлення, що відбувається і що потрібно продовжувати боротися, не дивлячись ні на що.

«Його завдання показати нам це усвідомлення і стати провідником , його надзавдання - спонукати глядача до дії і усвідомлення всього, що відбувається. Форма кліпу нагадуватиме сон, який наснився кожному українцю. Прокинувшись вранці, він має усвідомити – пора діяти та починати треба з самого себе», - пояснює Веркулич.

Нагадаємо, минулого тижня на офіційному YouTube - каналі гурту «ТІК» відбулась презентація нової пісні «Люби ти Україну!». Після онлайн-презентації пісня потрапила у національну радіо-ротацію.
Помилковий заголовок — @NSR@ ghtptyne' rksg yf gscy. «K><B NB ERHFЇYE!»
16 Листопада, 21:30

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Панкрат, Олександр, Федір