Настільна версія
мова | язык

"Океан Ельзи" виступить на Євромайдані старим складом. Бо "важливі речі об'єднують!"

13 Грудня, 14:29

Поділитися:

Український гурт Океан Ельзи виступить старим складом на Євромайдані.

Про це у своєму Twitter написав фронтмен гурту Святослав Вакарчук. "В суботу ввечері наш виступ на Майдані. Як колись. Паша, Юра, Діма Денис і я . Важливі речі об'єднують!", - написав Вакарчук. Як повідомлялося раніше, українці довірили Святославу Вакарчуку розробити план дій для країни.

На сайті ТСН обирали тих, кому українці найбільше довіряють і хто може розробити план дій для країни. За лідера "ОЕ" свої голоси віддали 100 тисяч людей. Нагадаємо, днями Вакарчук закликав до миру на Євромайдані і сказав, що йому не страшно.

Помилковий заголовок — @Jrtfy Tkmpb@ dbcnegbnm yf "dhjvfqlfys cnfhbv crkfljv/ <j @df;kbds htxs j,э'lye.nm!@

13 Грудня, 14:29

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків