Настільна версія
мова | язык

Франція оштрафувала Google на 150 тисяч євро

9 Січня, 23:42

Поділитися:

Франція оштрафувала інтернет-гіганта компанію Google на 150 тисяч євро у справі про персональні дані користувачів. Крім штрафу, компанія на 48 годин була зобов'язана розмістити на своїй французькії головній сторінці інформацію про рішення суду.

Європейська влада стурбована політикою Google, яка з 1 березня 2012 року об'єднала особисту інформацію користувачів з різних інтернет-служб і спростила правила їхнього використання. До того ж, Google не надає достатньої кількості інформації про те, яким чином збираються і як довго зберігаються дані користувача. Як обгрунтування штрафу відносно Google комісія повідомила, що «інтернет-компанія належним чином не інформує користувачів про те, що означають нові правила зберігання і обробки інформації користувача. Тому користувачі змушені погоджуватися на нові правила, що порушує свободу їх вибору. Компанія не пояснює, які терміни зберігання інформації користувача. Компанія без будь-якого юридичного підгрунтя дозволила собі об'єднати систему зберігання даних користувача з усіх своїх сервісів». Протягом 48 годин комісія очікує почути від Google розгорнуту реакцію на рішення про винесення штрафу.

Раніше Франція заявляла про намір оштрафувати Facebook, Twitter і Google+, якщо їхня політика конфіденційності протягом трьох тижнів не буде приведена у відповідність з законодавством країни. Однак інтернет-гігант на позов не відреагував. 

Розслідування проти компанії також проводять в Німеччині, Італії, Нідерландів, Іспанії і Великобританії. Нагадаємо, компанія Google збирається перетворити пошуковик на особистого помічника і консультанта: замість написання свого запиту в рядку пошуку, користувач частіше буде «спілкуватися» з пристроями користувача.

Помилковий заголовок — Ahfywsz jinhfaedfkf Пщщпду yf 150 nbczx 'dhj

9 Січня, 23:42

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День банківських працівників України

Сьогодні іменини святкують:

Антон, Давид, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Ісидір (Сидір), Михайло, Степан (Стефан)