Настільна версія
мова | язык

На Голубів Миру Папи Римського напали хижаки, але птахам вдалося врятуватися

28 Січня, 00:34

Поділитися:

Вчора, у недільній проповіді на площі Сан-П'єтро у Римі Папа Римський Франциск закликав до припинення насильства в Україні, де в зіткненнях демонстрантів і спецназу загинули уже 5 людиней. Двоє маленьких дітей традиційно випустили двох білих голубів миру, але на птахів тут же напали чайка і чорний ворон.

«
Мої молитви зараз з Україною, зокрема, з тими, хто втратив свої життя протягом останніх днів, з їх сім'ями, — заявив понтифік. — Я сподіваюся, що конструктивний діалог між інститутами і громадянським суспільством може бути налагоджений, подальшого насильства вдасться уникнути і дух світу і пошуку загального блага переможе в серцях людей». Як передає RBC, після виступу глава Римсько-католицької церкви разом з дітьми випустив двох білих голубів, які повинні були символізувати відновлення миру на Україну. Однак символічний запуск завершився недобрим знаком — голуби були негайно атаковані чайкою і вороною. Десятки тисяч віруючих на площі Святого Петра спостерігали, як один з голубів вирвався, залишивши в дзьобі чайки кілька пір'їн, в той час як ворона продовжувала клювати другого голуба. Що сталося з птахами потім, не повідомляється. Але можна припустити, що з Голубами Миру все гаразд, адже їм все ж вдалося втекти від кровожадних переслідувачів у всіх на очах. Багато людей по всьому світу сприйняли подію як передбачення щодо подій в Україні: мирним людям вдастся вирватися з рук жорстокої влади, хоч і з деякими втратами.

Це вже не перший раз, коли молитви Папи не вберегли його птахів миру. Торік на голуба напала чайка, але йому вдалося уникнути сумної долі. А ще раніше голуби, яких він випустив, повернулись і залетіли назад в резиденцію через відкрите вікно.
Помилковий заголовок — Yf Ujke,sd Vbhe Gfgb Hbvcmrjuj yfgfkb [b;frb? fkt gnf[fv dlfkjcz dhznedfnbcz
28 Січня, 00:34

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Галактіон, Зіна, Юліан