Настільна версія
мова | язык

Агілера стала першою зіркою Гей-Алеї слави

22 Квітня, 12:32

Поділитися:

Співачці Крістіні Агілері випала честь стати першою, хто залишив відбитки на Гей-Алеї слави, яка відкрита у популярному гей-клубі The Abbey.

Співачка Крістіна Агілера стала першою знаменитістю, якій випала честь залишити свої відбитки і відкрити зірку на альтернативній Алеї Слави в Голлівуді - на Гей-Алеї, яка відкрита у популярному гей-клубі The Abbey.

Цього року заклад, який люблять відвідувати і селебріті-натурали, святкує 21 рік від дня заснування, так що разом з Крістіною, яку вшановували за внесок у гей-культуру, свої відбитки залишив і "батько" клубу Девід Кулі.

На церемонію Агілера переодягнувшись у вбрання з гардеробу її героїні з фільму "Бурлеск", прибула зі своїм бойфрендом Меттом Ратлером. Піднявшись на сцену і "утихомиривши" натовп, Крістіна сказала:

"Минулий рік був для мене просто божевільним. Так добре опинитися тут з вами. The Abbey - одне з моїх улюблених місць в Лос-Анджелесі, і я так щаслива бути сьогодні тут".

Але в найближчому майбутньому у співачки буде не так багато часу, щоб відпочивати в клубі: у вівторок на NBC відбудеться прем'єра реаліті-шоу Крістіни, Адама Лівайна, Сі-Ло Гріна і Блейка Шелтона "Голос" (The Voice), на якому вони будуть шукати молодих талановитих виконавців.
Помилковий заголовок — Fuskthf cnfkf gthij. pshrj. Utq-Fktї ckfdb

22 Квітня, 12:32

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Прохор, Юліан