Настільна версія
мова | язык

Віктор Павлік об’єднає музикантів зі всієї України патріотичною піснею

26 Березня, 19:11

Поділитися:

Представники музичної індустрії України останнім часом намагаються всіляко підтримувати своєю творчістю рідну країну, виступають за збереження миру на її просторах. Віктор Павлік теж приєднався до когорти небайдужих і свідомих громадян і загорівся ідеєю створити пісню, до написання якої докладуть свої зусилля талановиті музиканти та співаки з усіх куточків нашої держави. І все це для того, щоб через мистецтво об’єднати Україну в такий нелегкий для неї час.

З пропозицією співпраці артист звернувся до Анатолія Матвійчука і зустрів повне розуміння та підтримку. «Ця композиція вбере в себе тривоги, роздуми і надії останнього часу. Мій колега, Віктор Павлік, просив бути максимально лаконічним — чотири куплети по одній строфі, але написати їх так, щоб це зрозуміли на Заході і Сході, Півночі і Півдні нашої країни», — розповів Анатолій. 

В записі композиції візьмуть участь співаки з різних регіонів України. Багато буде і музикантів з різноманітними інструментами. Для того, щоб показати всю багатогранність української культури, її невичерпне музичне надбання і багатовікові традиції, окрім основних інструментів будуть задіяні також бандура, арфа, гобой, фагот, дримба, волинка, сопілка, зозулі, флояра, трембіта і цимбали. До запису пісні вже долучилися Сергій Манєк, Орхан Агабелі, Валерій Ліхачов, Борис Кукоба, Сергій Цимбал (сопілка), Генадій Бондар (гітара).

Віктор Павлік обіцяє порадувати українців новою піснею вже дуже скоро. До того ж, на композицію буде знято відео, режисерувати яке взявся Олександр Кузякін. Автори обіцяють, що в кліпі ми зможемо вкотре побачити рідну країну у всій її красі, адже як говорять рядки майбутнього патріотичного хіта: 
«Хто пройшов вогонь і дим, 
Тим боятися не гоже, 
Є на все свій день і час, 
Правда – кривду переможе!».
Помилковий заголовок — Dsrnjh Gfdksr j,’'lyf' vepbrfynsd ps dcs'ї Erhfїyb gfnhsjnbxyj. gscyt.

26 Березня, 19:11

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день донора крові

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Денис, Устин, Харитон