Настільна версія
мова | язык

Відомі росіяни просять у влади не цькувати Андрія Макаревича.

28 Березня, 12:36

Поділитися:

Після участі Андрія Макаревича на мітингу у підтримку Майдану відомі артисти і політики закликають не допустити цькування музиканта, повідомляє topnews.ru

На підтримку Андрія Макаревича виступили Ірина Прохорова, лідер партії "Громадянська платформа", Михайло Прохоров, засновник фонду "Місто без наркотиків", мер Єкатеринбурга Євген Ройзман і відомий російський артист Леонід Ярмольник.

Вони звернулися до президента РФ, уряду та ЗМІ із закликом не допустити цькування Макаревича. На їхню думку, держава зобов'язана захищати будь-якого громадянина країни від "брехливих нападок ". Також, неприпустимим є позбавлення артиста почесних звань.

Вони відзначають, що бачать "страшний і небезпечний тренд" в таких проявах, додаючи, що: "Державні нагороди вручають не за підтримку лінії партії та уряду, а за заслуги перед своїм Народом. Андрій Макаревич отримав Орден за заслуги перед Вітчизною IV ступеня в 2003 році з рук Президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна. Його нагородили не за політичні переконання, а "за великий внесок у розвиток музичного мистецтва". Позбавляти його нагороди за те, що він не поділяє поточну політику влади, щонайменше, демонстрування подвійних стандартів!"

При цьому в числі підписантів документу є люди, які виступали проти дій в Криму, і є ті, хто підтримав дії Росії. 

"У нас різні погляди, але ми живемо в демократичній країні і не боїмося висловлювати свою позицію".
Помилковий заголовок — Dsljvs hjcszyb ghjcznm e dkflb yt wmredfnb Fylhsz Vfrfhtdbxf/

28 Березня, 12:36

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Тихон