Настільна версія
мова | язык

Яремчук хотіла змінити пісню для Євробачення

4 Квітня, 13:03

Поділитися:

Марія Яремчук, співачка, що представлятиме Україну на міжнародному конкурсі Євробачення-2014 у відвертому інтерв’ю розповіла про те, яким вона бачить свій виступ.

«
Мені дуже хотілося поміняти конкурсну пісню, тому що хочеться сьогодні співати про серйозні речі і важко виконувати веселі речі, коли таке робиться в країні. На жаль, змінити пісню мені не вдалося, правила конкурсу подібні речі забороняють», — ділиться Марія.

А також додала, що вже записала відповідну до подій у нашій країні пісню: «Вона відображає те, що сталося в нашій країні. У ній немає політики і в ній є віра. Це пісня - сповідь. Я співатиму цю пісню на концертах у предконкурсному турі Європою, але шкода не як конкурсну композицію», — розповіла Яремчук.

«
Зізнаюся, якоїсь миті у мене був такий настрій, що я навіть подумувала і зовсім не брати участь в Євробаченні, але це не правильно. Треба менше думати, як нас приймуть і більше зробити для того, щоб прийняли добре», — мудро резюмувала співачка.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ поширювалася інформація про те, що проти Марії Яремчук склали цілу петицію, яка й вимагає не допустити зірку до участі. Петицію вже підписало 2,7 тисячі людей. Як альтернативну кандидатуру пропонують Джамалу. 
Помилковий заголовок — Zhtvxer [jnskf pvsybnb gscy. lkz "dhj,fxtyyz

4 Квітня, 13:03

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон, Денис, Євдокія, Костянтин, Іван, Максиміліан