Настільна версія
мова | язык

Олівер Стоун об'єднає Уму Турман і Джона Траволту

27 Квітня, 01:31

Поділитися:

Воістину вбивчий акторський склад обіцяє бути в картині Олівера Стоуна «Дикуни». Тейлор Кітч, Аарон Джонсон, Бенісіо Дель Торо, Сальма Хаєк у ролі глави наркокартелю. Тепер до них приєднуються Блейк Лайвлі, Еміль Хірш, Ума Турман і Джон Траволта.

В основі «Дикунів» бестселер Вінслоу. Колишній спецназівець Чон (Тейлор Кітч) і його друг Бен (Аарон Джонсон) вирощують відмінну марихуану і обидва закохані в красуню Офелію (Блейк Лайвлі). Чутки про якість товару доходять до Олени, голови мексиканського наркокартелю (Сальма Хаєк), і вона посилає свого головоріза Ладо (Бенісіо Дель Торо), щоб той умовив хлопців працювати на неї. Коли ті відмовляються, картель викрадає Офелію і вимагає партію трави в якості викупу.

Ума Турман зіграє матір Офелії, тоді як Джон Траволт зіграє роль представника агентства боротьби з наркотиками. Кого зіграє Еміль Хірш, поки не відомо.

Зйомки «Дикунів» розпочнуться вже в липні.

Джон Траволта збирався грати у фільмі Ніка Кассаветіса про мафіозної сімейку Готті, але режисер з проекту вибув, так що подальша доля стрічки поки туманна. В останній раз актора можна було бачити в трилері «З Парижа з любов'ю».

Ума Турман найближчим часом прийме участь у складі журі Каннського кінофестивалю. У Штатах нещодавно вийшла драма «Весілля» з її участю. Турман знялася в екранізації роману Гі де Мопассана «Милий друг», а зараз зайнята на зйомках романтичної комедії «Граючи з любов'ю».

Помилковий заголовок — Jksdth Cnjey j,э'lyf' Eve Nehvfy s L;jyf Nhfdjkne

27 Квітня, 01:31

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день рідної мови

Сьогодні іменини святкують:

Захар, Сава, Федір