Настільна версія
мова | язык

Ірина Доля презентувала дебютний альбом «Ще раз»

4 Квітня, 13:32

Поділитися:

У львівському клубі «Picasso» відбувся концерт-презентація першого альбому співачки Ірини Долі «Ще раз». Ніжна, чарівна і голосиста виконавиця подарувала меломанам вечір «живої» якісної музики і позитивних емоцій.

Дебютний альбом Ірини Долі «Ще раз» об’єднав десять пісень, музику і слова до яких написала сама співачка. Кожна композиція – це маленька історія стосунків між чоловіком та жінкою. У цих історіях переплелися ніжність і пристрасть, романтика і експресія. Емоційність кожної пісні підкреслюється потужним голосом Ірини, який то напрочуд чуттєвий, то просто-таки вибухає виром почуттів. У перший компакт-диск Долі увійшли як уже знані радіосингли «Тане сніг», «Я не сумую», «За тобою», так і прем’єри пісень: «Небо знає», «Теорія кохання», «Крутиться земля»… Є в альбомі і особливий твір - «Останні барикади», який народився під враженням від Революції Гідності.

- Коли писала цей альбом, головною темою для мене були, та й залишаються, стосунки чоловіка і жінки у спектрі тих чи інших подій, обставин, емоцій... – розповідає Ірина Доля. - Жінка - багатогранна, часом непередбачувана, але завжди сповнена пристрасті і почуттів, керувати якими не під силу жодному чоловікові. Чоловіки, якщо жінка кохає вас, - цініть це і насолоджуйтесь цим! "Cherchez la femme" - ще раз і ще раз...

На концерті-презентації альбому «Ще раз» у клубі «Picasso» Ірина Доля виступила у супроводі групи музикантів. Додаткового драйву «живому» виступу додали танцюристи знаного балету «Життя» під керівництвом Ірини Мазур і гостя вечора – співачка Оксана Гриб. А із залу за шоу-презентацією спостерігали колеги Ірини по шоу-бізнесовому «цеху», зокрема скрипаль Олександр Божик, співачки Наталка Карпа і Мар`яна Ільків, співаки Андрій Заліско і Захар…

Ірина Доля
Свою першу пісню Ірина Доля написала у 9 років. Випускниця Львівського музичного училища ім. С. Людкевича (фортепіано, композиція, вокал) і Львівської музичної академії ім. М. Лисенка (вокальний факультет). Ще будучи студенткою музичного училища, Ірина разом із знаним львівським композитором Сергієм Петросяном заснувала Дитячу Пісенну майстерню "Передвістя". За роки свого існування ця творча школа виховала десятки артистів, а серед них – відомі співачки Софія Сливка, Оксана Гриб, Маріанна Ільків... У співпраці з Сергієм Петросяном Ірина Доля написала сотні пісень для дітей. Також пісні її авторства є в репертуарі Руслани, Наталки Карпи, Андрія Князя, Євгенії Власової… Крім того, Ірина переможниця різноманітних пісенних фестивалів і конкурсів, зокрема «Червона Рута», «Молода Галичина», «Zielona Góra» (Польща). Співачка співпрацювала з відомими в Україні музикантами Іваном Небесним, Володимиром Панкратовим, Олегом Бараном, Юрієм Антонюком. З 2013 року – у творчому тандемі з аранжувальником Віталієм Літягіним. Власне, завдяки цій співпраці і з’явився альбом "Ще раз".

Послухати пісні з альбому Ірини Долі «Ще раз» можна тут: https://soundcloud.com/iradolya
Офіційний сайт Ірини Долі: irynadolya.com
Помилковий заголовок — Shbyf Ljkz ghtptynedfkf lt,.nybq fkm,jv «Ot hfp»

4 Квітня, 13:32

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників прокуратури

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Сьогодні іменини святкують:

Алфей, Платон, Роман