Настільна версія
мова | язык

Філіп Кіркоров зустрівся із донькою

27 Квітня, 13:10

Поділитися:

У російського співака Філіпа Кіркорова є 10-річна донька Анастасія. У 1988-му році у Кіркорова був роман із танцівницею його балету.

Зустріч з дочкою, яку поп-король Філіп Кіркоров, не бачив багато років відбулася в студії ток-шоу Андрія Малахова "Пусть говорят". Передача була присвячена прийдешньому 44-річчю співака, на яку запросили різних людей, які відіграли велику роль у долі Філіпа.

Кіркоров явно не очікував такого повороту подій, і був розгублений, коли в студію увійшла тендітна жінка, тримаючи за руку свою 10-річну доньку.

"Філіп, це Маша Шатланова" - представив жінку Малахов.

"Маша ... Машенька! Ось це зустріч ... А хто ця дівчинка?", - здивувався співак.

"Донька", - на очах Марії з'явилися сльози.

Колишні коханці не бачилися довгих десять років. Їхній роман закрутився ще 1988-му році. Співак-початківець Філіп Кіркоров влаштував 17-річну Машу в свій балет. Незабаром у танцівниці і артиста спалахнули почуття. Дівчина навіть знялася в кількох кліпах Філіпа. А в шоу-бізнесі Шатланову вже давно називали цивільною дружиною Кіркорова.

Все змінилося в 1994-му році. Поп-король не на жарт захопився Аллою Пугачовою. А незабаром і одружився із Примадонною. Співак пояснив Маші, що це не означає, що їм доведеться розлучитися. Вона, мовляв, як і раніше може працювати в нього. І дівчина залишилася... Але злі язики незабаром донесли Пугачовій про те, що в колективі у молодого чоловіка продовжує працювати його колишня кохана. Алла заревнувала. І незабаром Маші довелося піти від Філіпа назавжди.

Мало хто знав, що відразу після звільнення Маші, у неї народилася донька - Настуня. Хто батько дівчинки - Шатланова нікому і ніколи не говорила. Маша прийняла рішення - зникнути з життя Кіркорова назавжди, щоб більше не мучити ні його, ні себе.

Тому зустріч з артистом після десятирічної розлуки, стала для жінки величезним потрясінням.
Кіркоров тепло обійняв колись кохану жінку.

"Я все пам'ятаю, - розчулено зізнався Філіп, дивлячись на Машу. - Це цілий період життя! Це мій початок, перші хіти... Пам'ятаю той час, пам'ятаю як ми їздили на гастролі, як замерзали... І ти - така маленька, худенька ... Я не бачив тебе десять років".

Тим не менш Кіркоров зізнався, що знав про народження дочки. Що ж заважало йому поцікавитися її долею? Свого часу він розставив пріоритети на користь кар'єри. І це його вибір.
Помилковий заголовок — Asksg Rshrjhjd pecnhsdcz sp ljymrj.

27 Квітня, 13:10

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День Збройних Сил України

Сьогодні іменини святкують:

Григорій, Макар, Митрофан, Олександр, Федір