Настільна версія
мова | язык

Руслана: Моє Євро-бачення Української Перспектив

30 Квітня, 21:08

Поділитися:

Руслана презентувала Українську Революцію Духу на світовому форумі інновацій і ідей TEDx у Бразилії. Промова-презентація України, яку Руслана представила в Сан-Паулу, базована на соціальних інноваціях новонародженого Українського Громадянського Суспільства. А якщо простіше, «що українці дали Світу унікального і чому Світ має бути з Україною».

«
Моє євро-бачення Української Перспективи базується на максимальному позитиві і творчому потенціалі України. У промові я запропонувала створити глобальний Майдан Світу! Майдан щирості, братства, творчості, всього того, чим наповнила Україна суспільний досвід людства. Цим виступом я презентувала українcький процес політичного очищення та вперше показала революцію Майдану своїми очима. Скільки мільйонів людей творило новоий суспільноий феномен 21-го сторіччя, стількі різних поглядів і бачень об’єдналось, щоб створити цей ФЕНОМЕН. Я щаслива відчувати себе одною з тих мільйонів.

У промові я проігнорувала призвища політикив, які завдали Україні нищівної шкоди і болю. Під час виступу я вкотре J оголосила свій номер телефону публічно, тепер вже на весь світ!, як це було на Майдані, для термінових повідомлень для запобігання брехні та пропаганди проти України. 

У своєму виступі я намагалась показати наскільки є важливою геополітична роль та історична місія України. Я використала наступні унікальні приклади, які ви можете доповнити:

Україна, можливо, спадкоємиця доісторичної Гіперборейської цивилізації.
Русь, яку ще називають Київською, є колискою слов'янських культур.
Неозброєний МАЙДАН віч-на-віч з озброєною злочінною владою – це новітня революція новітньої світової історії – Революція Духу .
Люди на Майдані героїчно загинули за найвищі людьські цінності.
Україна дала найбільший виклик і прорив в свідомості суспільста 21 століття, Україна ЗМІНИЛА СВІТ !
Кожне слово правди про Україну – це цеглинка Нової Архітектури Суспільства Майбутнього.
І ми не маємо права мовчати
».
Помилковий заголовок — Heckfyf^ Vj' "dhj-,fxtyyz Erhfїycmrjї Gthcgtrnbd

30 Квітня, 21:08

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Давид, Ігор, Костянтин, Трохим, Федір