Настільна версія
мова | язык

Атлантична Рада у Вашингтоні нагородила Руслану Distinguished Humanitarian Leadership Award

4 Травня, 20:19

Поділитися:

29 та 30 квітня у Вашингтоні відбулася дводенна конференція Атлантичної Ради, що проходила під гаслом “На шляху до єдиної та вільної Європи” і мала на меті обговорення історичної вартості Європейського Союзу та НАТО. Окремо стояло питання перспектив євроінтеграції в умовах тиску Росії на сході Європи.

В рамках заходу відбулася урочиста церемонія нагородження участників програми за міжнародне лідерство та відданість справі. Руслана в якості громадського діяча та активістки ЄвроМайдану була відзначена Distinguished Humanitarian Leadership Award за гуманітарне лідерство.

Разом із Русланою нагороду отримали Міністр оборони США Chuck Hagel, Президент Європейської Комісії José Manuel Barroso, Генеральний директор Airbus Thomas Enders та Командир Міжнародних сил зі сприяння безпеки і Американських сил у Афганістані Joseph F. Dunford молодший, які також взяли участь у програмі.
Серед інших учасників заходу колишні радники з національної безпеки Brent Scowcroft та Zbigniew Brzezinski, американські Сенатори Robert Corker, John McCain та Christopher Murphy, а також шість європейських Міністрів закордонних справ.

Руслана: “
Я стояла на сцені разом з видатними людьми. Я виступила зі зверненням до американців і навряд чи хтось із присутніх сказав більш сміливіші речі, ніж я в цей вечір. Я впевнена, що ніхто і ніколи не говорил на широкий загал того, що я публічно сказала зі сцени. Під час свого виступу я відмітила, чого не вистачає Америці в боротьбі з Путіним. Я звернулася до Президента Обами із проханням ввести реальні санкції, які дійсно захистять Україну від зовнішніх посягнень. Мабуть, я єдина, хто попросив про санкції по відношенню до Газпрому та Роснафти, а також російських крупних банків. Тому що санкціями, які лише смішать Кремль, не можна зупинити агресію, що посилюється. 

Як завжди, я звернулася до Путіна і зробила це свідомо. Йому особисто я нагадала перед камерами, що українці надзвичайно сильні і розвалити Україну та наш дух ще нікому не вдавалось, не зважаючи на всі спроби. Публіка була шокована моїми заявами
.”

Наприкінці свого виступу Руслана традиційно заспівала Гімн Україна трьома мовами: українською, англійською та російською, і запропонувала увімкнути ліхтарики в знак солідарності з Україною. Завершуючи спіч, Руслана наголосила, що немає більш важливих завдань, ніж порятунок світу, адже словами танки не зупинити, а намети та бинти не спинять армію Путіна. На думку Руслани, Америка в стані зупинити третю світову війну, на яку проповокує Путін увесь світ.
Помилковий заголовок — Fnkfynbxyf Hflf e Dfibyunjys yfujhjlbkf Heckfye Вшыештпгшырув Ргьфтшефкшфт Дуфвукыршз Фцфкв
4 Травня, 20:19

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Сидір, Леонтій, Максим, Микита