Настільна версія
мова | язык

Мальту на Євробаченні-2014 представить гурт Firelight

6 Травня, 10:57

Поділитися:

Група Firelight представить Мальту на Євробаченні-2014. На конкурсі колектив виконає пісню «Coming Home».

Група була заснована влітку 2013. У 2014 році у них вийшов перший альбом, розкручувати який колектив почав за допомогою онлайн маркетингу, ротацій радіо і ТБ, а також гастрольного туру по Мальті і Європі.

Ідейним натхненником групи можна назвати Річарда Едварда Мікаллефа. З малих років він займався музикою, разом з братом Уейном і сестрою Мішель хлопці створили групу The Mics, з якою брали участь у різних місцевих програмах на радіо та телебаченні.

У віці 12 років Річард почав писати пісні. У 2005 The Mics розпалися, і Річард поїхав за кордон щоб продовжити музичну кар'єру.

У 2009 Річард повернувся додому і разом з братом Уейном записав перший альбом Busking in Baghdad. Час від часу The Mics збиралися і давали концерти. Іноді з ними виступав батько Джо Джордж. Для участі в Євробаченні 2014 складу групи The Mics розширили і змінили назву.
Помилковий заголовок — Vfkmne yf "dhj,fxtyys-2014 ghtlcnfdbnm uehn Ашкудшпре
6 Травня, 10:57

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків