Настільна версія
мова | язык

Сьогодні відбудеться фінал конкурсу Євробачення-2014

10 Травня, 21:25

Поділитися:

Сьогодні, 10 травня о 22:00 на Першому національному каналі можна буде побачити фінал конкурсу Євробачення- 2014, в якому візьмуть участь 26 виконавців з різних країн. Україна також у списку, але найбільш епатажним учасником, який вже отримав приз глядацьких симпатій у другому півфіналі, стала Кончіта Вюрст — бородатий трансвестит від Австрії.

За підсумками першого півфіналу далі пройшли України, Вірменія, Швеція, Ісландія, Росія, Азербайджан, Сан-Марино, Нідерланди, Угорщина та Чорногорія.

За підсумками другого півфіналу: Швейцарія, Польща, Словенія, Румунія, Греція, Норвегія, Мальта, Білорусія, Австрія і Фінляндія.

Ну, і звичайно представники великої п'ятірки: Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія, і країна-переможець минулого Євробачення — Данія.

Щороку цей конкурс відрізняється якимось епатажним конкурсантом, який, якщо і не виграє, то, як мінімум, привертає до себе суспільну увагу. Цього року такою стала Кончіта Вюрст — Томас Нойвірт, австрійський поп- співак. Все б нічого навіть для трансвестита, але його фішка в тому, що він бородатий. А з довгими шовковистим волоссям і в шикарній сукні це виглядає, м'яко кажучи, дивно. Проте, мабуть, саме це і чудова пісня принесли Кончиті приз глядацьких симпатій. Подивимося, як це відіб'ється на фінальному голосуванні.
Помилковий заголовок — Cmjujlys dsl,eltnmcz asyfk rjyrehce "dhj,fxtyyz-2014
10 Травня, 21:25

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день контрацепції

Європейський день мов

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Ілля, Корнилій (Корній), Леонтій, Лук'ян, Петро, Юліан