Настільна версія
мова | язык

Топ-10 найкорисніших продуктів для стрункої талії

27 Квітня, 23:38

Поділитися:

Дієтологи завважили, що однакові за кількістю калорій продукти діють на організм з разючою різницею. Тому радять їсти лише корисні продукти.

Дієтологи склали список найкорисніших продуктів для тих, хто хоче бути струнким. Вони завважили, що товстуни, які з'їдали на сніданок по яйця замість плюшки, втрачали на 65 відсотків більше ваги. Ще трохи статистики: "яйцеїди" споживають в середньому на 300 калорій в день менше, ніж інші. Начебто дрібниця, проте за рахунок тільки цього можна скинути до півтора кг на місяць.

Квашена капуста навряд чи стане відкриттям року, а даремно - у цій закусці багато вітамінів, крім того, вона містить калій, корисний для серця. Вона також поліпшує травлення, прискорює схуднення і підвищує імунітет. При цьому її можна їсти практично скільки завгодно (в 100 грамах квашеної капусти міститься всього 27 калорій), і додавати в якості гарніру чи не до всіх страв.

Картопля, правда, не проста, а запечений у фользі. В одній великій картоплині міститься близько 6 грамів білка, більше 1500 міліграмів калію і близько 300 калорій.

Натуральний йогурт (грецький, як його називають у США). Зміст жиру в цьому продукті - всього два відсотки, зате білка і особливо кальцію - якраз.

Ще одним безцінним джерелом харчового волокна є артишок. Один такий коренеплід містить 150 калорій, 10 грамів білка, і пристойну кількість кальцію і фолієвої кислоти, необхідної майбутнім мамам. Та, власне, і для всіх інших артишоки будуть корисні.

Ячмінь. Ось вже протягом 2,5 тисячі років він успішно використовується для зниження ваги. Ячмінь не тільки сприяє швидкому насиченню, але ще й рятує від голоду протягом декількох годин.

Квасоля. Дієтологи називають її найбільш здоровою їжею у світі. Вона багата антиоксидантами, а за рахунок регулювання рівня цукру в крові рятує від нападів обжерливості. Це ідеальне джерело клітковини і білка, а також корисний гарнір.

Томатна паста, як не дивно, являє чудеса корисності. Всього п'ять грамів цієї субстанції - і вважайте, ви з'їли півчашки харчових волокон.

Лляне насіння - відмінний варіант для тих, хто шукає продукти для схуднення. Самостійних страв з цього злаку немає, але можна використовувати його в якості добавки до домашнього хліба.

Прекрасна знахідка для тих, хто не може ні години прожити без "перекусу" – мигдаль. Він швидко засвоюється, багатий клітковиною, а в якості заміни фастфуду і зовсім безцінний. Правда, нічим не варто захоплюватися занадто.
Помилковий заголовок — Njg-10 yfqrjhbcysib[ ghjlernsd lkz cnheyrjї nfksї

27 Квітня, 23:38

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Панкрат, Олександр, Федір