Настільна версія
мова | язык

Павло Табаков представляє романтично-соціальне відео на пісню «Запитай»

20 Травня, 19:09

Поділитися:

У новому кліпі на ліричну пісню «Запитай» переможець другого сезону телепроекту «Голос країни» Павло Табаков виконує роль оповідача. За чотири хвилини на екрані перед глядачами проминає чотири життєві історії: такі різні, але й водночас такі схожі. Усіх їх об’єднують романтичні рядки із пісні «Запитай»: «Ти далеко, але я з тобою…».

…Дівчина чекає хлопця з армії. Дружина чекає чоловіка-далекобійника із тривалого рейсу. Батьки чекають дочку-студентку, яка навчається у закордонному вузі. А батько із маленькою донею чекають на маму, яка поїхала на заробітки… Усі ці люди чекають на найрідніших і щодня живуть із думкою про скору зустріч з ними. Та, попри відстань, їхні серця промовляють: «Ти далеко, але я з тобою…».

«
Кліп «Запитай» — це маленьке кіно, — розповідає співак Павло Табаков. — Щирі людські емоції, переживання, які ми показали у цій відеороботі, - близькі і зрозумілі багатьом. Кожному із нас у своєму житті доводилося проходити випробування відстанню — когось чекати. А хтось і зараз, у цю мить, чекає на когось…»

Головну роль у романтичному і водночас соціальному кліпі Павла Табакова «Запитай» зіграв першокласник Дмитрик. А десяток інших ролей дісталися як професійним акторам, так і акторам-аматорам. Зокрема, у відеоролик потрапив справжній солдат — хлопець, який служить в одній із українських військових частин.

Режисером кліпу виступив Тарас Дронь (компанія NORD Production). «У цьому відео на прикладі кількох класичних життєвих історій можна побачити емоційний стан людей, яких роз’єднала відстань, — каже режисер. — А хлопчик, який біжить по полю з летючим змієм і зустрічає несподіваних перехожих, — це наче добра звісточка здалека».
Помилковий заголовок — Gfdkj Nf,frjd ghtlcnfdkz' hjvfynbxyj-cjwsfkmyt dsltj yf gscy. «Pfgbnfq»
20 Травня, 19:09

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день авіації та космонавтики

День працівників ракетно-космічної галузі України

Сьогодні іменини святкують:

Іван, Софрон (Софроній)