Настільна версія
мова | язык

Гурт «Тріода»: «Спів – наша головна реабілітація у будь-якій ситуації»

21 Травня, 15:48

Поділитися:

Вокальне шоу «Х- Фактор» вже шукає нові таланти, а його випускники розправляють крила: дають концерти, влаштовують творчі вечори, записують пісні. Супер-фіналісти четвертого сезону колектив «Тріода» - голосисті хлопці з файного міста Тернопіль - ще й приміряють на себе несподівані образи. Так, нещодавно, вони вперше вийшли не на сцену, а на подіум: в якості моделей в рамках тижня моди у Львові. Досвід новий і відповідальний, музиканти не приховують, що дуже хвилювалися:

«Насправді було страшно, адже для нас це зовсім нова ланка діяльності. Хоча ми вже і звикли виступати перед великою аудиторією у даному амплуа опинилися вперше. Співати на будь-якій сцені для «Тріоди» вже звична справа, з якою ми не просто добре справляємося, а дійсно, працюємо професійно. А Тут же потрібно було показати витвір іншого творіння, у якому ми недуже знаємось перевтілитися в образи моделей, змінивши на деякий час професію співаків на ту, яка до нині була для нас недосяжною. Але, щойно зробивши перші кроки по подіуму, ми одразу зрозуміли, що це дуже цікава робота: ти просто йдеш і відчуваєш людську енергетику, яка дає тобі позитив і можливість поводити себе вільно. Під час проходження по подіуму ми з хлопцями намагалися підтримувати один одного, будучи справжньою командою, адже дійсно переживали на рахунок того, як публіка сприйме нас саме такими. Тому, ми завжди маємо джокер – якщо «Тріода-моделі» виявляться нікудишніми, вийдуть «Тріода-співаки», та реабілітуються перед глядачами (Сміються)»

Але реабілітуватися не довелося: музиканти відмінно впоралися з ролями моделей. Вони ефектно продемонстрували костюми від «NACHO» - бренду талановитих дизайнерів Мар'яни Назарчук та Юлії Чолак. Дівчата не тільки не пошкодували, що запросили саме колектив «Тріода», але й остаточно переконалися у правильності свого вибору. Більш того, вони не змогли відпустити своїх зіркових гостей без подарунків. Артистам вручили ті самі костюми, в яких відбувся їх дебют в загадковому і яскравому світі моди. Самі хлопці намагаються не відставати від модних тенденцій і вибирають одяг за принципом зручності і якості. У житті виглядають просто - джинси, футболка, кросівки. Виступи зобов'язують одягатися солідніше:

«Стиль «Тріоди» - це поп-класика з елементами етносу. Дуже часто саме по одягу можна побачити, які музичні захоплення переважають у тих чи інших виконавців. На сцені, як і в повсякденному житті, ми частково є класиками, але ніколи не відмовляємося від експериментів. Неодноразово приміряли на себе, так званий, рок-стайл та сучасний кежуал. Взагалі то, для чоловіків існує лише три основних стилі одягу: класичний, спортивний та повсякденний, але не від того, у що ти будеш одягнений, залежить успіх та відношення оточуючих. Головне, бути завжди охайними та залишатися людьми. Простота - це доступність для всіх та свобода спілкування, тому ми стараємось бути простими хлопцями».


А мрії у простих хлопців з «Тріоди» зовсім не прості. Вони хочуть писати свою музику, робити це щиро і не розчаровувати тих, хто в них повірив. Зараз гурт не упускає можливості радувати шанувальників новими виступами і записує дебютну платівку:

«Наразі ми активно працюємо над своїм першим власним альбомом. Також мріємо зробити сольний концерт з симфонічним оркестром. Планів дуже багато, це дійсно правда. Але, все ж, основна мета «Тріоди» - бути почутими не тільки на території України, а і далеко за її межами. Головне, щоб те, що ми робимо, приносило наші зусилля, викладені у піснях, дійсно приносили людям задоволення. Для нас - це найбільша нагорода!».
Помилковий заголовок — Uehn «Nhsjlf»^ «Cgsd – yfif ujkjdyf htf,sksnfwsz e ,elm-zrsq cbnefwsї»

21 Травня, 15:48

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Водохреща. Богоявлення.