Настільна версія
мова | язык

Maroon 5 запишуть пісню з Гвен Стефані

18 Червня, 18:09

Поділитися:

Maroon 5 підтвердили, що до нового альбому «V» увійде композиція з Гвен Стефані. Про те, чи вийде трек синглом поки не повідомляється. Почути новинку можна буде 2 вересня — саме на цей день запланована прем'єра п'ятої платівки американської групи. 

Під час інтерв'ю з популярним радіоведучим Райаном Сікрест, Адам Левін вирішив прояснити чутки, що з'явилися раніше: «І як ви всі про це вже дізналися? Хотілося, щоб наша пісня стала сюрпризом, але не вийшло. Загалом, ми дійсно зробили трек з нею».

Адам Левін і Гвен Стефані будуть брати участь в майбутньому сезоні американської версії «The Voice» у ролі зіркових наставників. Раніше Maroon 5 записали «Moves Like Jagger» разом з іншою колегою Адама по телевізійному шоу — Крістіною Агілерою.

Відзначимо, що запис альбому «V» проходив цього року в Лос-Анджелесі. Над піснями працювало безліч хітмейкерів, включаючи Макса Мартіна, Бенні Банко і Райана Теддера з групи OneRepublic.
Помилковий заголовок — Ьфкщщт 5 pfgbienm gscy. p Udty Cntafys

18 Червня, 18:09

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків