Настільна версія
мова | язык

Дмитро Сисоєв про дебютний кліп: обіцяю, що я Вас здивую!

10 Липня, 07:39

Поділитися:

Нарешті те, чого з нетерпінням чекають усі прихильники Дмитра Сисоєва, відбудеться. На початку осені вийде дебютний кліп виконавця на пісню «Рисуночек». І, щоб додати у ваше очікування трошки пікантності, ми вирішили розпитати Діму та режисера відео Анжелу Андреєвську про роботу над кліпом, враження від знімального процесу та, звісно, плани на майбутнє.

- Діма, чому ти вирішив, що твій перший кліп має бути саме на пісню «Рисуночек»?
- Тому що «Рисуночек» - це моє перше сольне «творіння» (посміхається). З цією піснею пов’язана надзвичайно довга історія, багато людей дуже люблять цю пісню і кажуть, що вона особлива для них.

- Анжело, як вам працювалося з Дімою?
- З Дімою працювалось дуже легко, як на одному диханні, можна сказати. Він дуже креативний молодий артист. У нього багато ідей та енергії, прекрасне почуття гумору. Дмитро смішив усю команду та мав невтомне бажання працювати. Під час зйомок було багато кумедних моментів. Хотіла б відмітити, що у Діми дуже цікаве бачення, в ньому відчувається стиль. Його абсолютно нічим не злякаєш (посміхається). Подолав хореографію та відпрацював героїчно останній день зйомок з температурою. І це при тому, що то був найважчий та найдовший день, оскільки знімали ми до пів восьмої ранку. Та, не дивлячись на все, Дмитро не жалівся та не розслаблявся.

- Діма, а ти що скажеш? Яка взаємодія була у вас з Анжелою? Вона вже дала тобі переглянути відзнятий матеріал?
Анжела внесла свої ідеї, свої зусилля у це відео. Разом ми створили дуже незвичну концепцію кліпу. І так, я бачив абсолютно всі дублі. Там є дуже багато варіантів, тому обирати є з чого.

- А як ви познайомилися з Дмитром? Виглядає так, ніби ви вже давні знайомі.
Анжела: - У всьому винна Катерина Басараб. То вона вміє вибирати і зводити правильних людей. Нам з нею дуже цікаво випробовувати один одного. До речі, Катерина і організація «PR Production Katrin Basarab» займаються продюсуванням цього кліпу.

- Чим цей кліп відрізняється від того, що ви робили раніше?
Анжела: - Діма дав можливість відзняти дуже цікаве та стильне відео! Я скажу більше: сміливе відео! Йому не страшно експериментувати, а це власне те, чого мені та моїй команді «Fresh» хотілося. Звичайно усе в межах розумного (сміється). Я люблю моду і люблю тонко поєднувати несумісні речі. Дімі було цікаво працювати власне у цьому напрямку, він часто висував свої пропозиції, і ми їх враховували. Бо це ідеально вписувалось у те, що ми робили.

- Діма, у соц. мережах можна було побачити повідомлення, що у зйомках вам допомагала вся команда «Fresh». Розкажіть про вашу співпрацю.
Діма: - Так, справді, команда «Fresh» - чудові «профіки» (посміхається). Ми розуміли одне одного з півслова. Адже у нас були однакові погляди на музику, стиль та відео.

- Діма, в тебе вже є ідеї для наступних кліпів?
- Є багато ідей, і вони обов’язково втіляться в життя. Особливо, коли поруч люди, які тебе розуміють. 

- Анжело, ви хотіли б попрацювати з Дімою над його новими відеокліпами?
Звичайно! Дмитро дуже креативний, стильний і відповідальний виконавець. І головне - з ним неймовірно легко!

- Ну і наостанок скажіть: чим цей кліп має здивувати прихильників Дмитра Сисоєва?
Діма: - Не хочу говорити багато гучних слів. Можу лише сказати, що ми всі дуже багато зробили для цього кліпу, і я дуже хвилююсь. Але обіцяю, що я вас здивую!
Помилковий заголовок — Lvbnhj Cbcj'd ghj lt,.nybq rksg^ j,swz.? oj z Dfc plbde.!

10 Липня, 07:39

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників статистики

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Валеріан, Максим, Михайло, Прокоп, Филимон