Настільна версія
мова | язык

У Седокової буде двійня: "Я - хороша вагітна"

2 Травня, 18:11

Поділитися:

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Анна Седокова нарешті зізналася, що чекає на дитину. Приховуючи свою вагітність, Аня ховається від сторонніх очей та зайвих пліток в Америці. каже, їй там вагітність дається значно легше.

На офіційному сайті Седокової не так давно з‘явилося повідомлення:

"Ми раді вам повідомити, що у нашій сім‘ї очікується поповнення! Ми всі дуже щасливі і насолоджуємося цією чудовою миттю. Діти - це найбільший дар, який небеса можуть подарувати двом закоханим!"

"Зараз ми перебуваємо у Лос-Анджелесі. Тут у співпраці з міжнародною командою я записую свій перший альбом, тож чекаю появи двійні", - пожартувала співачка.

Нагадаємо, 11-го лютого цього року Аня вдруге вийшла заміж. Обранцем артистки цього разу став її бойфренд Максим Чернявський, якого понад рік преса кликала Шевченком.

"Максим був страшенно щасливий, хоча для нього не звикати бути батьком. Він з першого дня не відділяв мене від Аліночки, жодного разу я не почула від нього слів "твоя дочка", з першого дня вона стала нашою", - каже Седокова "Московскому Комсомольцу".

Нагадаємо, від попереднього шлюбу із футболістом Валентином Белькевичем в Ані підростає донька Аліна.

Втім, говорити, на кого чекає молода сім‘я - хлопчика чи дівчинку, Седокова не зволіла.

"Не хочу розкривати, хто у мене буде", - заявила 28-річна Аня, пише "Твой день".

"УЗД лише підтвердило мої здогадки - я відразу все зрозуміла за зміною гастрономічних уподобань. Коли чекаєш дівчинку, хочеться солодкого, а коли хлопчика - м'ясного", - додала вона.

Заздалегідь підбирати гардероб немовляті Седокова не збирається, лише в якості винятку прийнявши від бабусі пелюшки двох кольорів. І з іменами квапитися теж не поспішає.

За словами жінки, її Максим про неї дбає:

"Мій чоловік Максим - найтурботливіший на світі! Вони з донькою як змовилися. Постійно мене оберігають. Навіть візок у супермаркеті Аліночка возить за мене".

"Усі навколо кажуть, що я - дуже  хороша вагітна. Не скандалю, не прошу збігати за морозивом о четвертій ранку. Справжній подарунок для близьких!" - жартує майбутня мама Седокова.

Народжувати Седокова збирається імовірно у Лос-Анджелесі.

"А зараз, коли половина терміну вже позаду, підбираю клініку. Ще не вирішила, але народжувати, швидше за все, буду в Америці. Адже тут у мене багато роботи... взагалі, через вагітність від роботи не ухиляюся", - сміється Аня.

Наразі співачка намагається вести активний спосіб життя. Артистка ретельно стежить за своїм здоров'ям.

"Я намагаюся харчуватися правильно і займаюся "пасивним" спортом - жодних навантажень, тільки приємні розтяжки", - каже Седокова.

За тиждень Седокова приступить до зйомок нового кліпу у Нью-Йорку і Лос-Анджелесі. А у вересні, після пологів, приїде до Москви на прем'єру фільму за її участі "Вагітний".

До речі, про те, що у реальному житті вона скоро знову стане матір'ю, Седокова дізналася просто на знімальному майданчику фільму.

"У моїй вагітності прошу звинувачувати режисера Саріка Андреасяна та особисто Дмитра Дюжева", - іронізує Седокова і тут же пояснює:

"Коли мені запропонували зіграти у фільмі "Вагітний", я насторожено поставилася до цієї ідеї, хоча сам сценарій мені дуже сподобався. За сюжетом, моя героїня шалено кохає свого чоловіка, але вже кілька років не може подарувати йому дитину. Вони пробують все, але нічого не виходить. Зізнаюся, від сценарію мені стало лячно, адже я вірю, що думки матеріальні, а ми з Максимом давно вже замислювалися про малюка".
Помилковий заголовок — E Ctljrjdjї ,elt ldsqyz^ @Z - [jhjif dfusnyf@

2 Травня, 18:11

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день спортивного журналіста

Міжнародний день працівників кооперації

Сьогодні іменини святкують:

Іван