Настільна версія
мова | язык

В український прокат вийшов один із найочікуваніших блокбастерів року

1 Вересня, 23:35

Поділитися:

В український прокат вийшов один з найбільш очікуваних блокбастерів року – друге «Місто гріхів», що спровокувало скандал ще на етапі промо.

Напередодні прем'єри «Міста гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати» Роберт Родрігес вибухнув гнівною тирадою: «
Кожному, кому не подобається дивитися на груди Єви Грін або кому це здається непристойним, місце в божевільні!».

Обурення режисера було викликано тим, що кіноасоціація США назвала «занадто сексуальними» постери фільму, на яких Грін постала у прозорому білому пеньюарі з револьвером у руці, і зажадала їх замінити. Сама актриса, яка зіграла головну роль тієї самої «вбивчої» жінки Ави Лорд, теж висловилася з приводу спричиненого скандалу: «Та на цьому постері нічого чітко не видно, адже він тільки натякає. Найсмішніше – те, що я тримаю зброю, чомусь нікого не напружує – усім є справа тільки до одного. Знаєте, груди ще нікого ніколи не вбивали! Ну хіба що ви можете спробувати кого-небудь ними задушити».

Втім, навіть будучи забороненим, свою справу постер зробив – привернув ще більшу увагу до фільму, якого і без того чекали з нетерпінням.

Як відомо, у 2005-му «Місто гріхів» стало справжнім проривом. Його оригінальне графічне рішення, максимально наближене до естетики нуарних коміксів, підкорило і глядачів, і критиків: так ще ніхто не знімав!

До того ж саме цей фільм фактично повернув у кіно Міккі Рурка, який зіграв громилу Марва. Актор, який опустився на саме дно, тоді і мріяти не міг про «Золотий глобус» і номінації на «Оскар», які через чотири роки йому приніс «Рестлер» Даррена Аронофські. Але ніякого «Рестлера» не було б, якби свого часу експериментатор Родрігес не вирішив, що спитий, понівечений боксерськими поєдинками і пластичними операціями Рурк ідеально підходить для ролі хлопця схожої «складної долі».
Помилковий заголовок — D erhfїycmrbq ghjrfn dbqijd jlby sp yfqjxsredfysib[ ,kjr,fcnthsd hjre
1 Вересня, 23:35

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Сидір, Леонтій, Максим, Микита