Настільна версія
мова | язык

Орест Лютий дасть у Львові великий сольний концерт

3 Вересня, 14:49

Поділитися:

У п’ятницю, 12 вересня, колоритний персонаж української сцени Орест Лютий дасть у Львові великий сольний концерт «Лагідна та сувора українізація». Концерт відбудеться у найбільшому концерт-холі Львова — Event hall «КІНО» (екс-«Міленіум», пр. Чорновола, 2). Початок о 20:00.

Концертна програма «Лагідна та сувора українізація» об’єднала у собі як уже знані хіти Ореста Лютого, так і нові пісні, що увійдуть у його новий альбом, реліз якого заплановано на кінець року. «Відбудеться кілька абсолютних прем’єр, – інтригує Орест Лютий. – Це пісні, написані протягом останніх двох місяців, – про неспокійні події в Україні».

До речі, в унісон із великим сольним концертом в Event-hall «КІНО» Орест Лютий перебуватиме у Львові і під своїм справжнім іменем — як Антін Мухарський. У цьому, більш серйозному амплуа, він презентуватиме під час Форуму видавців нову книгу – літературно-мистецький, історично-культурологічний альманах «Майдан. (Р)Еволюція духу».

Видатний український вчений-антрополог Орест Лютий – людина всебічно обдарована і талановита, яка шукає відповіді на одвічні питання: «Хто ми?», «Звідки?», «Куди йдемо?». «Лагідна та сувора українізація» — це гуманітарний культурологічний проект, який з'явився у серпні 2012 року. За словами лідера гурту «Сталін унд Гітлер капут» Ореста Лютого, старого музичного рецидивіста, проект зародився ще 20 років тому, але матеріалізувався у сучасній Україні - як реакція на українофобську політику держави. Орест Лютий поставив перед собою мету українізувати «найбільш одіозні прояви» російської попси та шансону, пісні радянських часів, міські романси, традиційну естраду та кінохіти. В поле зору та творчості Ореста Лютого потрапили хіти "Владимирский централ", "А белый лебедь на пруду...", "Мурка", "День Победы"… Ці та інші пісні українізовані в естетиці "бандерівської криївки".

Важливо! Концерти Ореста Лютого організатори не рекомендують відвідувати людям без почуття гумору та з нестійкою психікою. 
Помилковий заголовок — Jhtcn K.nbq lfcnm e Kmdjds dtkbrbq cjkmybq rjywthn

3 Вересня, 14:49

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон, Денис, Євдокія, Костянтин, Іван, Максиміліан