Настільна версія
мова | язык

Табаков, Божик і Федишин піднімають бойовий дух українських військових

9 Вересня, 22:44

Поділитися:

Вчора, 8 вересня, на Яворівському полігоні для особового складу 24-ої механізованої бригади відбувся концерт, який ініціювали знані українські артисти — переможець телепроекту «Голос країни» Павло Табаков, скрипаль-віртуоз Олександр Божик та співачка Ірина Федишин. Також у концерті взяли участь понад два десятки маленьких вихованців дитячої студії балету Ірини Мазур «Життя» «Смайлики».

Концерт, який тривав понад годину, став для військових справжнім сюрпризом: тут, на полігоні, де чи не цілодобово звучать автоматні черги і залпи гармат, музику почуєш вкрай рідко. Відтак слухачами концерту стало кілька сотень бійців. Вони залюбки слухали артистів, підспівували їм і щедро нагороджували їх оплесками. А після виступу ще довго не відпускали Табакова, Божика та Федишин — фотографувалися, брали автографи, просто спілкувалися. Цікаво, що автографи артисти ставили прямісінько у військових квитках або ж навіть на ременях від автомата.

А дитяча студія балету Ірини Мазур «Життя» «Смайлики» підготувала для військових оригінальний флешмоб: під пісню у виконанні Ірини Федишин «Долоньки» діти залишали на білому полотні синьо-жовті відбитки своїх долонь, а також заохочували робити це бійців. Мужні чоловіки із дитячою безпосередністю долучилися до флешмобу «Майбутнє України». Готова картина, яку діти залишили напам’ять 24-ій бригаді, символізує єдність поколінь і вдячність юного покоління українців усім захисникам України.

Сьогодні, 9 вересня, о 15:00 Павло Табаков, Олександр Божик, Ірина Федишин і «Смайлики» дадуть ще один концерт для українських військових — у частині внутрішніх військ 3007 міста Золочева Львівської області (вул. Січових Стрільців, 2). Ведучий концерту – один з його співорганізаторів Віталій Човник.
Помилковий заголовок — Nf,frjd? <j;br s Atlbiby gslysvf.nm ,jqjdbq le[ erhfїycmrb[ dsqcmrjdb[

9 Вересня, 22:44

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день ДНК

Сьогодні іменини святкують:

Василь, Давид, Зенон (Зинон), Іван