Настільна версія
мова | язык

Оксана Караванська презентувала Vyshyvanka Couture у Чикаго

2 Жовтня, 12:07

Поділитися:

Показ колекції унікальних вишиванок Оксани Караванської, який відбувся в Українському Національному Музеї в Чикаго, викликав у Місті вітрів нечуваний ажіотаж. Побачити Vyshyvanka Couture by Karavanska на фенш-бенкет прийшло близько чотирьохсот гостей.

Оксана Караванська, колекції якої завжди інспіровані, народжені та пронизані Україною, створивши новий бренд Vyshyvanka Couture by Karavanska, вирішила відродити вартісність та значимість української вишиванки.

«
Сама українська вишиванка і є Haute Couture, — каже Оксана Караванська. — Зараз надто багато вишиванок-casual, машинної вишивки. Мені ж захотілося вдихнути сучасність у вінтажні вишиванки. Поєднати старовину, традиції, те, що перевірено віками, із найновішими тканинами, технологіями, сучасним кроєм. Порахувавши кількість вишиванок, які я створила за 16 років життя моєї торгової марки, я зрозуміла, що окремий бренд Vyshyvanka Couture вже існує».

Нетрадиційне бачення вишиванки викликало у чиказької публіки неприхований захват. Кожну з понад двох десятків моделей з колекції Vyshyvanka Couture by Karavanska супроводжували гучні оплески.

У фіналі показу разом з моделями під мелодію партизанської пісні на подіум вийшли двоє хлопців-майданівців, які перебувають на лікуванні у Чикаго.

Емоційний музичний супровід показу колекції Vyshyvanka Couture by Karavanska оформив художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець.

Показ колекції унікальних вишиванок Оксани Караванської став преамбулою до масштабної етновиставки «Стильне століття шляхетного одягу», яку в Українському Національному Музеї в Чикаго відкриють уже найближчої п’ятниці, 3 жовтня.
Помилковий заголовок — Jrcfyf Rfhfdfycmrf ghtptynedfkf Мнырнмфтлф Сщгегку e Xbrfuj

2 Жовтня, 12:07

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день спортивного журналіста

Міжнародний день працівників кооперації

Сьогодні іменини святкують:

Іван