Настільна версія
мова | язык

Японці винайшли передавач поцілунків

4 Травня, 23:57

Поділитися:

Пристрій являє собою два парних апарата, які підключаються до комп'ютера. Відчуття поцілунку повинен передавати вигнутий пластиковий наконечник.

Дослідники з токійського Університету електрокомунікацій продемонстрували пристрій для імітації поцілунків. З його допомогою "поцілуватися" можуть двоє Інтернет-користувачів, що знаходяться на відстані один від одного.

Пристрій являє собою два парних апарата, які підключаються до комп'ютера. Відчуття поцілунку повинен передавати вигнутий пластиковий наконечник. Користувачі поміщають його в рот і обертають язиком за годинниковою стрілкою або проти неї.

Дії двох користувачів синхронізуються через Інтернет. Якщо один з них починає обертати наконечник свого апарату, у другого користувача він також приходить в рух.

Як повідомляється, зараз розроблено тільки прототип пристрою, який має бути доопрацьований. Зокрема, пропонується додати до передавача функцію передачі смакових відчуттів і імітацію дихання партнера. Яким чином  це буде реалізовано, наразі не повідомляється.
Помилковий заголовок — Zgjyws dbyfqikb gthtlfdfx gjwskeyrsd
4 Травня, 23:57

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон, Євген, Марія, Марін, Мелетій, Олексій