Настільна версія
мова | язык

В «Читай-Місто» презентують книгу «Майдан… Хто, якщо не я?»

24 Жовтня, 15:21

Поділитися:

25 жовтня в «Читай-Місто» пройде презентація книги Валентини Розуменко «Майдан… Хто, якщо не я?». На заході будуть присутні герої Майдану, які стояли за нашу країну від початку до самого кінця!

Український Майдан 2013–2014 років став своєрідним Ноєвим Ковчегом, який об’єднав у собі людей різних за віросповіданням, конфесією, мовою, сприйняттям світу, але під одним синьо-жовтим прапором. Саме тут змінилися світогляд і долі багатьох людей.

Авторка збірки Валентина Розуменко спілкувалася з багатьма учасниками Майдану одразу по завершенню розвитку цих буремних подій. Всіх цих людей об’єднала одна мета, одне прагнення – бачити свою державу та її народ вільними у справедливій і могутній Україні.

Книга є певною мірою дослідженням українського феномену становлення нової нації. У книжці вміщено понад 60 інтерв’ю.

Іменем Небесної сотні та інших полеглих у боротьбі – Герої книги застерігають нинішню владу не дати вмерти Революції гідності, бути гідними пам‘яті загиблих.

«Назва книги «Майдан… Хто, якщо не я?!» вийшла з вуст не лише тих майданівців, які йшли безстрашно в бій, а й пересічних громадян, які допомагали та підтримували Майдан. Кожен свідомий українець розумів, що його внесок, нехай маленький, але власний, вкладений в загальну справу, примножувався і виростав у багатотисячне волевиявлення українського народу у прагненні до свободи та незалежності держави, збереження суверенітету й демократії, — розповідає Валентина Розуменко. 
Помилковий заголовок — D «Xbnfq-Vscnj» ghtptyne.nm rybue «Vfqlfy… {nj? zroj yt z&»

24 Жовтня, 15:21

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Тихон