Настільна версія
мова | язык

У Києві відбулася церемонія закриття кінофестивалю «Молодість»

3 Листопада, 19:02

Поділитися:

1 листопада у столичному кінотеатрі «Київ» відбулася офіційна церемонія закриття МКФ «Молодість». Міжнародне журі оголосило список переможців кінофоруму: гран-прі та грошовий приз (10.000 USD) вирушить цього року до Німеччини – до режисера фільму «Десь там» Естер Амрамі. 

Приємною новиною для автора стане і той факт, що її картина завоювала приз глядацьких симпатій в секції повнометражних фільмів. Кращим повнометражним дебютом визнано фільм Івана Твердовського «Клас корекції», який представляє на «Молодості» Німеччину та Росію. Кращим фільмом у національному конкурсі журі назвало фільм, присвячений темі Майдану, «Обличчя» Никона Романченка.

Закрився фестиваль показом російської документальною картиною «Росія / Україна. Реальність на Майдані». Фільм знаходиться в стані чорнового монтажу, над його створенням працює група кінематографістів, творчими і ідейними натхненниками якої є Павло Костомаров та Олександр Расторгуєв. Після фільму глядачі отримали можливість обговорити картину з однією з його авторок - Оленою Хоревой.

«Я радий перемозі картини «Десь там». Це один з моїх особистих фаворитів фестивальної гонки ще з часів відбору. До речі, фільм Естер Амрамі цього року було визнано кращим німецьким дебютом на Берлінале. Цього разу нам вдалося зібрати в конкурсі «Молодості» кращі світові дебюти: у нас в програмі були фільми, які отримали призи як найкращі дебюти кінофоруму в Сан-Себастьяні та Венеціанського кінофестивалю», — розповів Ігор Шестопалов, програмний координатор «Молодості».

«Як тільки закінчується один фестиваль, я одразу починаю думати про наступний. Уже сьогодні хочу запросити вас і всіх глядачів на 45-у «Молодість» майбутньої осені», — поділився Андрій Халпахчі, генеральний директор МКФ «Молодість».
Помилковий заголовок — E Rb'ds dsl,ekfcz wthtvjysz pfrhbnnz rsyjatcnbdfk. «Vjkjlscnm»
3 Листопада, 19:02

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Введення у Храм Пресвятої Богородиці

День Народження Navsi100.сom

Сьогодні іменини святкують:

Ярополк