Настільна версія
мова | язык

Барабанщик «ВВ» презентує альбом свого нового гурту

8 Листопада, 19:18

Поділитися:

10 листопада на порталі Cultprostir відбудеться прем'єра першого альбому групи Akapulko – проекту ударника групи «ВВ» Сергія Сахно. Платівка з назвою «Двері в рай» складається з пісень українською та англійською мовами.

До складу Akapulko увійшли музиканти, які, як і лідер проекту, пов'язані з групою «ВВ». Це бас-гітарист «Воплів» Олексій Мельниченко і учасник концертного складу команди з фронтменом Олегом Скрипкою – клавішник Євген Коцур. Гітаристом став Сергій Алешаєв, якого група презентує як «мовчазного гіганта зі смішною жовто-зеленою гітарою, учня Роберта Фріппа і засновника власної гітарної школи». Вокалістка Akapulko – Рузана Агаджанова, «мініатюрна брюнетка з ангельським поглядом і унікальним магнетичним голосом а-ля Діаманда Галас».

Саундпродюсером альбому «Двері в рай» став Матіас Лодмальм – шведський музикант, екс-лідер групи Cemetary, а нині власник берлінської студії звукозапису Electric Detective Sudios. Раніше Лодмальм співпрацював з такими групами, як Lake of Tears та Tiamat.

Найближчими днями відбудеться прем'єра однієї з пісень Akapulko – композиції Kiss for Memory – в ефірі Radio ROKS.

Помилковий заголовок — <fhf,fyobr «DD» ghtptyne' fkm,jv cdjuj yjdjuj uehne

8 Листопада, 19:18

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Галактіон, Євпраксія, Петро, Сава, Тетяна