Настільна версія
мова | язык

«Брати Гадюкіни» виступили у Львові, Тернополі та Хмельницькому та готуються до нових концертів

12 Листопада, 22:46

Поділитися:

Культовий український гурт «Брати Гадюкіни» дав концерти у Львові, Тернополі та Хмельницькому в турі Україною на підтримку нового альбому «MADE IN UKRAINE». 7 листопада «Брати Гадюкіни» з аншлагом виступили в своєму рідному місті — Львові, в Палаці Спорту Україна. Це було справжнє «повернення домів!

З репортажу про концерт skaz.net.ua: «
Приємно тішила обізнаність аудиторії із новими піснями. На концерті з альбому «Made in Ukraine» було виконано однойменну пісню, а також «Злидні», «Рік шлюбу», «Молишся, сину?», «Пилип з конопель», «Чічка Марічка», «Без тіні», «Вниз по Черемошу», «Грай»… А під час виконання «Жаби» на великому сценічному екрані з’явились московські пейзажі у синьо-жовтих кольорах, у той час як публіка дружно підспівувала приспів: «Ене-бене-раба, дусить Вову жаба… Дусить жаба, дусить – ніяк не попустить…». Було дуже весело )).

Можемо говорити про відродження культової української рок-групи, її друге дихання. Сподіваємось, «Брати Гадюкіни» ще довго тішитимуть поціновувачів якісної рок-музики, а альбом «Made in Ukraine» стане відправною точкою нового етапу творчості. Адже «Гадів» люблять, і коли слухаєш їхні треки, розумієш, що рано чи пізно все буде «чотко», лише варто не переставати вірити у краще
».

8 листопада «Брати Гадюкіни» виступили у Тернополі, з яким у музикантів пов’язано дуже багато теплих спогадів. Символічно, що саме в цей день «Брати Гадюкіни» передали Тернополю права на використання пісні «Файне місто Тернопіль». Відтепер, «Файне місто Тернопіль» є офіційним гімном міста та частиною бренду Тернополя. Також, фраза «Файне місто Тернопіль» може використовуватися у якості гасла.

У свою чергу міська рада до 1 лютого встановить інформаційний стенд у центрі міста з детальною інформацією та QR-кодом про рок-гурт «Брати Гадюкіни» та про легендарного соліста гурту Сергія Кузьмінського.

9 листопада відбувся виступ у Хмельницькому. А попереду на фанатів чекають нові виступи гурту:

26 листопада – Чернігів, Міський палац культури (вул. Щорса, 23). Початок о 19:00

28 листопада — великий концерт у Києві в клубі Atlas (екс-Юність), вул. Артема 37-41. Початок о 19:00
Помилковий заголовок — «<hfnb Ufl.rsyb» dbcnegbkb e Kmdjds? Nthyjgjks nf {vtkmybwmrjve nf ujne.nmcz lj yjdb[ rjywthnsd

12 Листопада, 22:46

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День банківських працівників України

Сьогодні іменини святкують:

Антон, Давид, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Ісидір (Сидір), Михайло, Степан (Стефан)