Настільна версія
мова | язык

Брати Гадюкіни: тріумфальне повернення

4 Грудня, 12:51

Поділитися:

Брати Гадюкіни відіграли великий концерт у Києві, який закінчив першу частину туру на підтримку альбому MADE IN UKRAINE.

Минулої зими учасники групи, зважаючи на численні прохання шанувальників, вирішили повернутися на сцену — з новим альбомом MADE IN UKRAINE, який було презентовано у вересні 2014 року. Брати Гадюкіни виклали альбом на сайті гурту у вільному доступі — у кожного бажаючого допомогти є можливість завантажити альбом та переказати гроші на допомогу пораненим та переселенцям з Криму та Сходу, що є сферою роботи групи «Волонтерська сотня».

А вже в листопаді Брати Гадюкіни поїхали в тур Україною на підтримку нового альбому і переконались в тому, що повернулись не дарма. Музикантів з радістю зустрічали і віддані фанати, і нові молоді прихильники, які відкривають для себе музику Гадів вперше. Частину нових пісень зал вже знав напам’ять і співав з музикантами, як і старі, перевірені часом хіти.

На сьогодні завершено першу частину туру — Брати Гадюкіни з аншлагами виступили ​у​ Львові,​ Тернополі, Хмельницькому, Чернігові та Києві. На весну заплановані нові концерти.

«Виступати у Львові — це для нас досі хвилювання та велика відповідальність», — зізнався клавішник «Гадюкіних» Павло Крахмальов. Більшість давніх композицій гурту виконував, замість покійного Кузьмінського, барабанщик Михайло Лундін. Прозвучали «Звйоздочка моя», «117 стаття», «Файне місто Тернопіль»... Нові пісні по черзі співав то басист Ігор Мельничук, то Павло Крахмальов. Зал підспівував композиціям «Душить Вову жаба», «Вниз по Черемошу», «Міліон кубометрів снігу» та підіймав вгору запальнички на пісні «Made in Ukraine». 

Олексій Дощовий, Високий Вал (Чернігів): «Зараз «Брати Гадюкіни» — це 11 музикантів без яскраво вираженого вокаліста, які доповнюють один одного. Музика легенд української сцени така ж позитивна та енергійна, а на запитання «Як ви змінилися за понад чверть століття?» вони відповіли, що у молодості були дурні, а зараз вже і старі і дурні. Власне, у такій невимушеній атмосфері і пройшов весь концерт «Гадюкіних».

Було видно, що чернігівці скучили за улюбленцями, які востаннє були в обласному центрі ще у 90х роках. Найбільший фурор у публіки викликали, звичайно, старі-перевірені хіти: «Файне місто Тернопіль», «Карпати знов програли у футбол» та «Всьо чотко».

Після двох годин безперервного живого виступу на гучні прохання фанатів стомлені музиканти відіграли ще 2 пісні на «біс» і пообіцяли обов’язково ще раз приїхати до Чернігова».

Ольга Пироговська, rock-ua.com: «Злагоджена робота відмінно зіграного колективу професіоналів як і раніше, незважаючи на перерви у концертній діяльності, піднімає «Братів» на голову вище більшості українських гуртів. Причому, в фанатах у них не тільки дорослі люди, ровесники першого складу групи, а й молодь, — ровесники першого альбому команди.

Музикантів зі сцени не відпускали довго, і тільки після третього виходу «на біс» глядачі неохоче… стали розходитися.

Знову, вкотре, «Брати Гадюкіни» зібралися разом, щоб створювати якісну музику
».
Помилковий заголовок — <hfnb Ufl.rsyb^ nhsevafkmyt gjdthytyyz

4 Грудня, 12:51

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників статистики

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Валеріан, Максим, Михайло, Прокоп, Филимон