Настільна версія
мова | язык

Українські зірки привітають військових із Днем Збройних Сил

5 Грудня, 14:53

Поділитися:

Команда туру «Підтримаємо своїх», який спрямовано на підтримку бойового духу захисників України та мирних мешканців, їде у четверту фазу. Цього разу команда туру разом із Анастасією Приходько, Тонею Матвієнко, Русланою та гуртом Ray Band відвідають міста Сватове та Сєвєродонецьк. Саме у цих містах артисти виступлять для військових, а також заїдуть на блокпости, аби поспілкуватись та підтримати бійців, які стоять на варті.

«
Ми розпочали четверту фазу туру з міста Біла Церква, потім була Коломия, — розповідає Віталій Пастух, музичний продюсер туру «Підтримаємо своїх». — 26 грудня плануємо концерт у Хмельницькому — це все збір коштів на теплі речі воїнам. А сьогодні ми їдемо привітати наших героїв з днем Збройних Сил України. Незважаючи на великий брак коштів та ресурсів, ми їм обіцяли, і ми їдемо!».

Нагадаємо, тур «Підтримаємо своїх» було організовано влітку 2013 року з метою підтримки бойового духу українських воїнів та мирних мешканців Сходу.

На початку липня в рамках туру були організовані концерти у військових гарнізонах Гончарівське (5 липня), Десна (6 липня), в місті Ізюм (19 липня) та в польовому таборі Нацгвардії. Під час другої фази туру концерти відбулись в Одесі (25 липня), Миколаєві (26 липня), Херсоні (27 липня), Маріуполі (28 липня), Дніпропетровську (29, 30 липня). Виступи в цих містах пройшли у військових частинах, аеропортах, шпиталях, будинках офіцерів, на полігонах та центральних площах міст. У третій фазі учасники туру «Підтримаємо своїх» дали концерти для мирних мешканців міст Сватове, Кремінна, Сєвєродонецьк. А також виступили у Слов’янську для 95 аеромобільної бригади, у Краматорську в головному штабі АТО та в харківському військовому шпиталі. У вересні учасники всеукраїнського туру дали чотиригодинний концерт на стадіоні «Трудові Резерви». Учасники туру збирали гроші для 72-ї білоцерківської бригади. В результаті було зібрано 250 тисяч гривень та направлено на потреби білоцерківської бригади.

Протягом туру «Підтримаємо своїх» встигли дати 17 концертів. До туру долучились такі артиcти, як Марія Бурмака, Руслана, Zlata Ognevich, Мед Хедс, Ярмак, Анастасія Приходько, Марія Яремчук, Володимир Ткаченко, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Павло Табаков, Юлія Лорд, Дмитро Оскін, Геннадій Попенко, Ейва, Андрій Kishe, Горлиця-бенд, Марія Чеба, гурти Тарута, Куку Шанель, Ray Band, Без Обмежень та Пара Нормальних, Шпилясті Кобзарі.
Помилковий заголовок — Erhfїycmrs pshrb ghbdsnf.nm dsqcmrjdb[ sp Lytv P,hjqyb[ Cbk

5 Грудня, 14:53

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день рідної мови

Сьогодні іменини святкують:

Захар, Сава, Федір