Настільна версія
мова | язык

Стівен Спілберг набирає акторів у фільм про Лінкольна

6 Травня, 11:31

Поділитися:

Затвердивши на роль 16-го американського президента Деніела Дей-Льюїса, Стівен Спілберг продовжив підбір акторів у фільм «Авраам Лінкольн», що вилилося на цьому тижні під значний список. Серед акторів, які можуть знятися у новій стрічці метра, - Томмі Лі Джонс, Джозеф Гордон-Левітт, Тім Блейк Нельсон, Джеймс Спейдер і Джон Хоукс.

В основі фільму - книга «Команда супротивників», написана істориком Доріс Кернс Гудвін, яка є лауреатом престижної Пулітцерівської премії. Сценарій по ній написав Тоні Кушнер, що працював зі Спілбергом над драмою «Мюнхен».

Томмі Лі Джонс приміряє на себе роль Тадеуша Стівенса, представника від штату Пенсільванія і одного з самих суперечливих політиків часів Громадянської війни. Лідер радикальних республіканців, він відстоював жорстку політику по відношенню до колишніх конфедеративних штатах.

Нещодавно затверджений у проект «Воскресіння Темного лицаря» Джозеф Гордон-Левітт зіграє Роберта Тодда Лінкольна, старшого сина шістнадцятого президента і єдиного з його чотирьох синів, що залишився в живих (брати Роберта померли, не доживши до підліткового віку).

Решті акторам дістануться ролі другого плану.

Фільм розповість про політичні колізії Лінкольна і його впливового оточення в боротьбі з рабством, а також про труднощі на шляху до завершення Громадянської війни.

Очікується, що зйомки почнуться восени. Реліз «Авраама Лінкольна» варто очікувати до кінця 2012 року.
Помилковий заголовок — Cnsdty Cgsk,thu yf,bhf' frnjhsd e askmv ghj Ksyrjkmyf

6 Травня, 11:31

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Арсен, Гаврило, Іван, Іларій, Михайло, Симон, Федір