Настільна версія
мова | язык

Квартирник «Хрущів» - одна з найочікуваніших передноворічних подій у Львові

25 Грудня, 19:02

Поділитися:

До дня Святого Миколая, «Хрущі» презентували нову пісню «Скоро Різдво», яка у перші ж дні стала справжнім інтернет-хітом. Окрилені артисти готуються до передноворічного концерту у Львові.
Про цей та інші, не менш ексклюзивні, подарунки шанувальникам до новорічних свят, а також про цікавинки із життя «Хрущів» та їх творчі плани ми поспілкувались із завжди усміхненою та харизматичною – вокалісткою Інною Лиховид.


– Вірші чи музика? Що для Вас головне у пісні? Ви спочатку пишете текст, а потім музику чи навпаки?
– І вірші, і музика рівнозначно важливі. В однієї пісні спочатку з'явився вірш, у іншій - музика. Від чого це залежить? Не знаю... від настрою, атмосфери репетиції, інколи хлопці приносять музику і кажуть треба придумати вірш, а я послухаю, і знаю, що в мене він вже є, і він ідеальний саме для цієї музики...

– Що ще об'єднує всіх «Хрущів», окрім музики?

– Це прагнення до саморозвитку, духовного росту; крім музики нас об'єднує дружба (посміхається).

– Чи були цікаві моменти або курйози під час запису пісні «Скоро Різдво»?
– Взагалі пісня «Різдво» - це була музична імпровізація Михайла на тему його ж пісні «Нема WiFi» (посміхається). Ми досхочу повеселились в той вечір, а потім Антоній вдома послухав запис репетиції, і сказав, що музика дуже класна, різдвяна; а мені на думку прийшов вірш про маму і ось –«Скоро Різдво»

– Чи вже є цілі та задуми на наступний рік?
– Будемо записувати пісні, хочемо зняти ще кліп на «Нема WiFi» та «Маленька людина». Останнє можливо буде мультиплікацією(вже мали попередню розмову з художницею М. Павлюк і її ця ідея зацікавила), ну, і звичайно радувати нашого слухача живими виступами.

– У «Хрущів» концерт 28 грудня. Можете детальніше розказати про цю подію?
– Концерт відбудеться в антикафе «Come In», ми запрошуємо усіх бажаючих долучитись до дружньої атмосфери та послухати наші вже почуті та зовсім нові пісні. Багато позитиву, змісту і щирості гарантовано. Ви матимете змогу почути такі диковинні інструменти як казу, вісл та дудук в придачу до гітар, перкусії, фортепіано та вокалів. Пісні і музика тільки авторські!

Магія звуку – це те, чим ці музиканти дуже вміло володіють. Диковинні інструменти в поєднанні з приємними голосами «Хрущів», створюють дружню атмосферу і передають приголомшливу енергетику, яку кожен має можливість відчути на їхньому першому сольному концерті.
Помилковий заголовок — Rdfhnbhybr «{heosd» - jlyf p yfqjxsredfysib[ gthtlyjdjhsxyb[ gjlsq e Kmdjds

25 Грудня, 19:02

Поділитися:

Фото: Денис Малка
Автор статті: Діана Батючок
За матеріалами: prkatrinbasarab.com

Теги: Хрущі, концерт, PRPKB

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників статистики

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Валеріан, Максим, Михайло, Прокоп, Филимон