Настільна версія
мова | язык

ПРЕМ'ЄРА! DZIDZIO - Ангели чудяться

26 Грудня, 13:36

Поділитися:

25 грудня відбулась прем’єра нового фільму гурту DZIDZIO для сімейного перегляду «Ангели чудяться» на офіційному каналі в YouTube!

Вже другий рік поспіль гурт DZIDZIO дивує своїх прихильників DZIDZIO-фільмом на святкову тематику. Цього разу хлопці зняли фільм про Різдво та Коляду! Кажуть, що їм подобається робити відео, яке є близьке і цікаве для простих людей.

Фільм не випадково має назву «Ангели чудяться», оскільки за сюжетом Дзідзьо, Лесик і Юлік йдуть колядувати і співають традиційної народної колядки «Бог ся рождає». Але колядують вони, маючи на меті заробити грошей не зовсім чесним шляхом. Яке покарання отримають ці троє за свою хитрість, глядачі побачать вже у новому фільмі.

Для Дзідзя, Лесика і Юліка дуже важливі традиційні українські свята, тому, створюючи «Ангели чудяться», вони хотіли популяризувати Різдво та Новий рік серед сучасних українців. Режисером і сценаристом фільму знову став Дзідзьо. На відміну від інших фільмів гурту DZIDZIO, в «Ангели чудяться» вперше було використано прийом голосу за кадром, де Дзідзьо розказує історію від свого імені.

Фільм «Ангели чудяться» вчить проявляти хороші людські якості, не бути жадібними, не обманювати і не мати особистої користі з благородних справ.
Помилковий заголовок — GHTVэ"HF! ВЯШВЯШЩ - Fyutkb xelznmcz
26 Грудня, 13:36

Поділитися:

Джерело: MEISON Entertainment LLC

Теги: DZIDZIO, фільм, Різдво, коляда, Новий рік

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День звукорежисера в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Денис