Настільна версія
мова | язык

Анджеліна Джолі удостоїлася аудієнції Папи Римського

8 Січня, 23:19

Поділитися:

Голлівудьска зірка Анджеліна Джолі мала коротку аудієнцію із Папою Римським Франциском після показу її фільму «Нескорений» у Ватикані 8 січня.

Стрічка «Нескорений», режисером якої є Джолі, розповідає історію часів Другої світової війни. Герой Луї Замперіні, 47 днів рятувався від стихії на плоту, після того як його літак розбився, аби не втрапити у полон до японців.

«
Франциск, знаючи про неймовірну історію життя Людовика Замперіні, люб'язно вітав можливість перегляду фільму», — повідомила компанія Universal Pictures. Понтифік не був присутній на показі особисто, але зустрів Джолі і двох її дітей після перегляду в Апостольському палаці.

Папа Франциск подарував Джолі чотки на пам'ять. «Отримати запрошення демонструватися у Ватикані — честь і шана для Луї як людини віри і того, хто служить прикладом сили прощення і сили людського духу», — сказала Джолі після зустрічі.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі визначилася зі своїм наступним режисерським проектом. Її черговий фільм буде присвячений відомому палеонтологу і захиснику слонів Річарду Лікі.
Помилковий заголовок — Fyl;tksyf L;jks eljcnjїkfcz fels'ywsї Gfgb Hbvcmrjuj

8 Січня, 23:19

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День архітектури України

Сьогодні іменини святкують:

Леонтій