Настільна версія
мова | язык

23 лютого у Львові виступить легенда світового джазу — «De-Phazz»

28 Січня, 18:53

Поділитися:

Після п’ятирічної перерви з концертом до Львова їде легендарний джазовий гурт із Німеччини «De-Phazz». Концерт групи відбудеться 23 лютого на сцені Львівської опери. Початок – о 19:00.

Окрім Львова, у лютому «De-Phazz» завітають також до Києва та Одеси. Українські міста з’явилися у гастрольному графіку групи навіть попри те, що більшість із закордонних зірок протягом останнього року утримуються від поїздок до України. «
Мені не страшно їхати в Україну. Тут нас люблять навіть більше, ніж на рідній землі», — зізнається вокаліст «De-Phazz» Карл Фрієрсон.

23 лютого на сцені Львівської опери «De-Phazz» традиційно експериментуватиме. Концерти цього гурту – це своєрідна творча лабораторія, у якій на очах у публіки змішуються найрізноманішніші музичні «елементи»: джаз, поп, електроніка... До складу «De-Phazz» входять найкращі німецькі музиканти, танцюристи і відеомейкери. Усіх їх об'єднує спільний дух і безапеляційна відданість таємничому процесу створення нової музики й особливої атмосфери.

Нова програма «De-Phazz» «Private», яку група, власне, везе до України, — це класичні джазові композиції, аранжовані і інтерпретовані в особливому стилі колективу. Магію музики на сцені творять потужні голоси, саксофон, бас-кларнет, контрабас, барабани, фортепіано...

Довідка. Гурт «De-Phazz» - родом з німецького міста Гейдельберга. Заснований у 1997-му р. Ідея створення групи належить Піту Баумґартнеру — композитору та сценаристу, який до появи «De-Phazz» працював у рекламі та розробляв різні арт-проекти. У 1994-му Піт познайомився зі співачкою Барбарою Лар (у сучасному складі колективу на її місці — Пет Еплтон), колишньою вокалісткою маловідомої групи «Janet The Planet», і був підкорений її глибоким та різноплановим голосом. У 1995-му Баумґартнер залучив до роботи над майбутнім музичним проектом американця Карла Фрієрсона. І вже у 1997-му вийшов дебютний альбом «De-Phazz» «Detunized Gravity». Загалом на рахунку у гурту — десять студійних альбомів, а крім них, — стільки ж збірок та максі-синглів. У 2012 році «De-Phazz» спеціально для Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», який проходив в Україні та Польщі, створили пісню «The Ball is my friend».

Ціна квитків на єдиний у Львові концерт легендарного гурту «De-Phazz» 23 лютого на сцені Львівської опери – від 300 до 1000 грн.
Помилковий заголовок — 23 k.njuj e Kmdjds dbcnegbnm ktutylf cdsnjdjuj l;fpe — «Ву-Зрфяя»

28 Січня, 18:53

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників статистики

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Валеріан, Максим, Михайло, Прокоп, Филимон