Настільна версія
мова | язык

Vivienne Mort випускає альбом «Filin» та вирушає в тур по Україні

2 Лютого, 22:37

Поділитися:

Київський гурт Vivienne Mort оголосив про вихід свого нового міні-альбому «Filin». Реліз, який відбудеться 13 лютого, буде підкріплений гастрольним туром по містах України.

У «Filin» увійде шість композицій, чотири з яких слухачам вже знайомі («Темно», «Голубка» та ін.) і дві абсолютно нові. Щоб записати міні-альбом, група відмовилася від зимових канікул та інтенсивно працювала в студії. «
Філін – кращий друг, справжні почуття по відношенню до буття. Він занадто чесний, оточуючим поруч з ним незатишно, для пристойного життя він непридатний. Він не боїться світла, але любить темряву, бо в ній не відволікається від споглядання істини, поки ти шукаєш її в урагані подій. Твій Філін із самого початку знає істину», — пояснила назву міні-альбому солістка групи Даніела Заюшкина.

«Filin» – акустична платівка, в такому ж форматі Vivienne Mort планують провести і майбутній тур. У групи заплановано виступи в 20 містах України. На сьогодні анонсовані концерти на семи майданчиках:

13 лютого – Івано-Франківськ
14 лютого – Ужгород
15 лютого – Мукачево
18 лютого – Червоноград
19 лютого – Луцьк
21 лютого – Житомир
22 лютого – Біла Церква

<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https://api.soundcloud.com/tracks/108152039&amp;color=ff5500&amp;auto_play=false&amp;hide_related=false&amp;show_comments=true&amp;show_user=true&amp;show_reposts=false"></iframe>
Помилковий заголовок — Мшмшутту Ьщке dbgecrf' fkm,jv «Ашдшт» nf dbheif' d neh gj Erhfїys

2 Лютого, 22:37

Поділитися:

Джерело: cultprostir.com.ua

Теги: Vivienne Mort, Filin

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Трійця

Сьогодні іменини святкують:

Алфій, Еразм, Сидір, Купріян, Онисим, Таїсія