Настільна версія
мова | язык

Berlin Music Video Awards 2015 оголосив другу десятку номінантів!

3 Лютого, 14:16

Поділитися:

Незалежний фестиваль музичного відео Berlin Music Video Awards 2015, який оцінює свіжі кліпи з усього світу, оголосив другу десятку номінантів. До неї увійшли роботи, створені в Іспанії, Німеччині, Бельгії, Ізраїлі, Ірландії, Туреччині і Норвегії, уривки з яких можна переглянути в офіційному промо-ролику фестивалю.

Berlin Music Video Awards 2015 – Set 2 Official Selection 

Berlin Music Video Awards відбудеться 26-30 травня в Берліні (Німеччина). До 1 березня триває прийом заявок на участь і боротьбу за премію 2000 євро. Подати заявку може кожен бажаючий музикант, кліпмейкер, продюсер, або лейбл. Фіналісти відбіркового туру відправляться в Берлін, де зможуть представити свої роботи на розсуд членів журі – голлівудських операторів, режисерів, продюсерів і європейських музикантів – в 15 номінаціях. Cеред них «Найкраща концепція», «Найкращий анімаційний фільм», «Найкращі візуальні ефекти», «Найдивніше відео», «Найтрешовіше відео», «Найкраще live-відео» і «Найкращий експеримент» − абсолютно нова номінація цього року. Визначальним фактором вибору BMVA стане не бюджет ролика, стиль музики, або гучні імена авторів, а ідея, талант і креативність. 

Цього року Berlin Music Video Awards звертає особливу увагу на фестиваль кліпмейкерів України, Прибалтики, Білорусі, Росії та Польщі. За словами Avel Sillok, директора фестивалю, відео, які прийшли на BMVA з України говорять про те, що українська індустрія молода, але є роботи дуже високої якості. Тому організатори прийняли рішення оплатити проїзд і проживання фіналістам і переможцям з України. Це унікальна пропозиція саме для українських авторів.


Подати заявку на Berlin Music Video Awards:
www.berlinmva.com/main-menu/submission2015/ (вартість заявки – 10 євро).
Програма заходів BMWA і деталі:
www.platfor.ma/mozhlivosti/postosvita/tretii-festival-berlin-music-video-awards/
www.berlinmva.com/ / www.facebook.com/berlinmva?fref=ts / www.vk.com/berlinmva

Контакти для запитань: Діана Грушецька, офіційний представник BMVA в Україні
+380638370393 / skype: diana_owl / dianagrusheckaya@gmail.com 
Помилковий заголовок — Иукдшт Ьгышс Мшвущ Фцфквы 2015 jujkjcbd lheue ltcznre yjvsyfynsd!

3 Лютого, 14:16

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Георгій (Єгор), Данило, Ніл, Серапіон